MARI-LEEN ALBERSI nelja kuuseks saav tütar mekib juba muudki kui piima

erakogu

marimell.eu

Blogijatepaari Marimelli pere suurenes 20.detsembril neljanda liikme võrra. Sedapuhku sündis neile tütreke. Oma hiljutises blogipostituses avaldas Mari-Leen, et nende peagi neljakuune tütar Hedelin mekib juba muudkui kui ainult piima.

“Mina isiklikult (taguge nüüd mutta nagu Hedoniga, kellele kuuekuuselt paar spagetti andsin), olen juba andnud Hedelinile asju proovida. Ta on mekkinud nii hapukurki, sinihallitusjuustu, suitsuvorsti kui kreeka jogurtit. Eile õhtul sõi ta esimest korda päris korraliku portsu beebipüreed. Aga ta on kohe neljakuune ka,” kirjutas Mari-Leen blogis.

Kuigi üldiselt soovitatakse lisatoiduga alustada alles neljakuuselt, siis arvab blogija, et iga ema tunneb ise, millal on lapsele õige aeg midagi proovida anda. “Ja ega ta neid eelnevaid asju ei söönud, ta proovis. Egiptuses sai arbuusi ja ploomi ka lutsutada. Ja mingit Türgi piimasuppi ka paar ampsu.

Mingi aeg tagasi nägin meie beebigrupis mingit pilti, kus üks laps söögine oli ja kohe oli kisa lahti, et mis mõttes nii noorele anda. Selgus, et tegemist oli enneaegselt sündinud beebiga kes meie omadest kaks kuud vanem.. Aga naistel on kohe kisa lahti. See vist on kohe kuidagi sisse ehitatud meile, et kui näeme midagi, millega me ei nõustu on vaja pröökama hakata,” lisas Mari-Leen.

Loe täispikka blogipostitust siit