Galerii! Uus üritustesari Klubis Teater – ”Stoli” The Most Original Night vol 1

Galerii! Uus üritustesari Klubis Teater  – ”Stoli” The Most Original Night vol 1

Möödunud laupäeval toimus Klubis Teater uus ja ainulaadne pidu, kus menüüd täiendasid uuemad ja maitsvamad Stolitchnaja kokteilid. Meeletu pidu, kus külm ja kange Stolitchnaja voolas ojadena ning sai maitsta uusimaid kargeid viinakokteile. Külastajaid tervitas “Stoli” kaunitar, kes jagas pitsiga kangeid tervitusi. Lava täitsid graatsilised ja kaunid “Stoli“ tantsijad, kes panid silma särama ka kõige tagasihoidlikumal külastajal.

Möödunud laupäeval toimus Klubis Teater uus ja ainulaadne pidu, kus menüüd täiendasid uuemad ja maitsvamad Stolitchnaja kokteilid.

Meeletu pidu, kus külm ja kange Stolitchnaja voolas ojadena ning sai maitsta uusimaid kargeid viinakokteile. Külastajaid tervitas “Stoli” kaunitar, kes jagas pitsiga kangeid tervitusi. Lava täitsid graatsilised ja kaunid “Stoli“ tantsijad, kes panid silma särama ka kõige tagasihoidlikumal külastajal.

Teiste seas nautis õhtut kaunitari seltsis riigikogu liige Rainer Vakra, kes näitas, et hoolimata tihedast töögraafikust pole tantsusammud ununenud.
Samuti kaunistas Klubi Teatrit oma kohalolekuga imelise lauluhäälega laulja Kelly Tomson.

Järgmine originaalne pidu juba järgmisel kuul!

Sel nädalavahetusel Klubis Teater aga:

Reedel, 18. mail meeletu “Las Vegas” pidu, kus astub üles P.Fly Prantsusmaalt
Laupäeval, 19. mail luksuslik Dom Party

Vaata allpool ka videot ja pildigaleriid!