Kes sai Officeday “Parim büroojuht” tiitli ja kes said lemmikuteks?

Buduaari veebis on üle kolme nädala kestnud tore ja eriline võistlus - Officeday "Parim büroojuht" , mis lasi osalejatel oma tööalaseid oskusi proovile panna. Täna, sekretäride päeval, kuulutame välja võitjad!

Buduaari veebis on üle kolme nädala kestnud tore ja eriline võistlus – Officeday Parim büroojuht” , mis lasi osalejatel oma tööalaseid oskusi proovile panna. Täna, sekretäride päeval, kuulutame välja võitjad!

 

Täname kõiki osalejaid, kes olid igal nädalal meie uusi ülesandeid täitmas, ja ka hääletajaid, kes oma toetust avaldasid. Ülesannete lahendused olid väga asjalikud, südamlikud ja loovad.

PEAAUHIND
Palju õnne peaauhinna võidu puhul, Ingrid Topkin!
Tamro Eesti OÜs töötav Ingrid oli võidukas häälteenamusega kõigis kolmes voorus, kogudes kokku 1186 poolthäält.

Ingridile kuulub nii finaalikoha auhinnafond kui ka mõnus reis, kuhu ta saab kaasa võtta oma sõbrad. Officeday partner
Tallink on “Parim büroojuht” tiitlivõitjale välja pannud kruiisi Stockholmi, mis sisaldab ööbimisi B-klassi kajutis. Ingrid ja tema 3 sõpra saavad end tuulutama minna kuninglikku pealinna. Kuidas Ingrid oma ülesandeid täitis, leiate siit.

Lisaks reisile saab “Parim büroojuht” Ingrid Topkin kokku üle 1000 € väärtuses igapäevaselt vajalikke ja stiilseid tooteid Officeday tootevalikust. Vaata auhinnafondi siit.

 

LEMMIKUD
Officeday tegi oma valiku koos Sirowaga, kes kingib omalt poolt lemmikule lisaks parfüümi Calvin Klein Eternity. Nende lemmiku tiitel läheb Maretile Coca Colast. Palju õnne! Maret jäi silma eriti rõõmsameelse olemise ja särava naeratuse poolest, aga ka oma firma toodete oskusliku kasutamise eest kohvikokteili segamisel.

 

 

Finalisti rikkalikule auhinnafondile lisaks saab Maret ka Dymo Card Scan seadme, mis võimaldab visiitkaarte ja muud kontaktinfot elektrooniliselt hallata.

TORK’i LEMMIK
Tork’i esindaja otsustas oma lemmiku leidmisel toimida nii, et külastas konkursi ajal kõiki 10 finalisti. Kõige enam avaldas talle muljet Ljudmila Balanjuk firmast Palsteve. Palavad õnnesoovid!

 

 

Euroopa suurim hügieenivahendite tootja TORK saadab oma lemmiku samuti auhinnareisile Rootsi!

 

Meeldivat sekretäride päeva!