Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Peresuhted

ANNE SMITH: miks ma end lõikusin ehk enesevigastamine

Eksklusiiv ANNE SMITH: miks ma end lõikusin ehk enesevigastamine 2

Ma avastasin täna, et ma ei ole end 5 aastat lõikunud. Tänaseks päevaks olen ma enda armid üle tätoveerinud ning osad piisavalt tuhmunud. Väga lähedalt tätoveeringuid vaadates ja katsudes võib aimata, et tegemist on enesevigastamise armidega. Minu jaoks tähistavad need armid minevikku, mis on osa minust, mis ei peagi päriselt kustutatud saama. 

LIISI EESMAA PALJASTUS: seal hallitab alati

Eksklusiiv LIISI EESMAA PALJASTUS: seal hallitab alati

Andekas ning omanäoline moedisainer Liisi Eesmaa kiirgab positiivset energiat meetrite kaugusele ning tema fantaasialennul ei ole piire. Palusime Liisil osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus tuleb lõpetada laused ehk siis lasta oma fantaasial lennata just nii nagu hetkel õige tundub.

TEADLASED PALJASTASID 2 minuti õnneliku elu saladuse

Kuum TEADLASED PALJASTASID 2 minuti õnneliku elu saladuse 11

Kõik tahaksid elada õnnelikult, kuid enamasti on kiire elutempo see, mis varjutab võimaluse aeg maha võtta ja elu tõeliselt nautida. Teadlased on aga jõudnud järeldusele, et õnnelikuks olemise jaoks ei ole tegelikult vaja rohkem kui kaks minutit. 

APPI, MIS PILT: LIIS LASS kooris rinnad paljaks

Kuum APPI, MIS PILT: LIIS LASS kooris rinnad paljaks 2

Mööda maailma ringi reisiv eestlannast seltskonnakaunitar Liis Lass veedab enamuse ajast elu nautides ning seda koos oma tütre ja abikaasaga. Oma tegemistest postitab Liis iga mõne aja tagant fotosid ka Instagrami kontole ning neid vaadates ei saa jätta mainimata, et üks on kuumem kui teine.

ŠAMAANI SALADUSED: 3 nõiataime, mis toovad tervise ja armastuse

Kuum ŠAMAANI SALADUSED: 3 nõiataime, mis toovad tervise ja armastuse 3

Maagia, loitsud ning kõikvõimalikud ebamaised traditsioonid võivad tihtipeale ebausutavad ja kahtlased tunduda, sest neil puudub tavapärane loogika ja enamasti on inimene harjunud soovitud teenuste eest raha maksma. Taimed kasvavad meie ümber aga tasuta ning nende mõju on tugevam, kui sa arvatagi oskad.