KÕIGE PÖÖRASEMALT PIINLIKUD tõestisündinud lood

KÕIGE PÖÖRASEMALT PIINLIKUD tõestisündinud lood

“Appi, kui mark!” on lugejakirjade rubriik ajakirjas Buduaar TEEN, mis jutustab piinlikke lugusid elust enesest.

“Appi, kui mark!” on lugejakirjade rubriik ajakirjas Buduaar TEEN, mis jutustab piinlikke lugusid elust enesest.

Paks pingviin
Meil oli sõpradega selline komme öelda üksteisele „paks pingviin”. Ühel päeval koolis vaatasin, et üks tüdruk on mu sõbranna moodi ja ma arvasin, et see on tema. Läksin siis tema juurde, panin käe õlale ja ütlesin: „Tsau, paks pingviin! ”. Siis märkasin, et ta ei olegi mu sõbranna… Nii mark!

Gloria

Omaette itsitades
Olin klassis ja meil oli tund. Ma mõtlesin endamisi, et kuidas näeks välja olukord, kus poiss kannab seelikut. See ajas mind naerma ning tegin seda üle klassi. Kõik vaatasid minu suunas, et miks ma omaette itsitan, ja mõtlesid, et olen täitsa imelik.

Lilian

Avarii toidupoes
Olime emaga toidupoes ja minu ülesandeks oli lükata toidukäru. See oli megaraske, sest esimene ratas oli vigane ja käru tahtis kogu aeg vasakule kalduda. Lükkasin seda täiest jõust. Minu sõbrad (ja nende seas ka meie kooli popp kutt, kes on täiega kena) jalutasid meist mööda ning ma jäin neid vaatama ja panin käruga täiega suures hunnikus üksteise otsas olevate WC-paberite kuhja. Need lendasid igasse ilmakaarde. Mul oli nii piinlik, sest korraldasin poes korraliku avarii ja kaose.

Aleksandra

Alasti avalikus kohas
Olime sõbrannaga välibasseini ääres ja rääkisime juttu. Meile lähenes mu crush, kes soovis mu sõbrannat selja tagant ehmatada. Tal õnnestus ehmatamine väga hästi, sest mu sõbranna kiljus ja kaotas tasakaalu ning kukkus basseini, aga enne veel haaras ta kinni minu bikiininööridest, mis omakorda lendasid mult seljast. Ma olin peaaegu alasti! Ja seda crush’i ees. NII PIINLIK!

Marie

Kõhutuuled valla!
Olime klassiga kehalises kasvatuses. Seekordne tund leidis aset üheskoos poistega. Tunni lõppedes tegime kõik koos suures ringis venitusharjutusi. Pidime painutama ette ja panema käed jalgade juurde. Seda harjutust tehes suutsin mina aga kõigi kuuldes peeretada. Issand, see oli maailma kõige margim hetk!

Jessy

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar Teen september-oktoober 2016 numbris.