Kuidas laste kõrvalt seksiks aega leida?

Veebilehe Meidänperhe.fi igast viiest külastajast kolm leiab seksile aega pannes lapsed varakult magama. Laste päevauinakut kasutab ära iga neljas ja lastesaateid umbes iga seitsmes.

 

Veebilehe Meidänperhe.fi igast viiest külastajast kolm leiab seksile aega pannes lapsed varakult magama. Laste päevauinakut kasutab ära iga neljas ja lastesaateid umbes iga seitsmes.

Kui lapsed mängivad omaette õues, siis iga kümnes lapsevanem harrastab samal ajal ”täiskasvanute mänge”. Vaid viis protsenti vastanutest näpistas aega seksiks hommikuti, ärgates enne lapsi. Sama vähe leiti voodirõõmudeks aega ka pärast tööpäeva lõppu enne põngerjate lasteaiast ära toomist.

Lisaks leidsid lapsevanemad aega seksiks ka järgmistel hetkedel:

– Kui lapsed on vanavanemate juures. Ehk siis väga harva.

– Kui läheme kogu perega väga vara magama, sageli lähevad täiskasvanud kohe pärast lapsi, päevast väsinuna. Õhtuti mõtleme seksile küll üsna tihti, kuid oleme selleks liiga kurnatud. Sageli ärkame abikaasaga öösel, kui lapsed magavad ja võtame hetke armumängude jaoks. Pärast seda on imeline tunne hommikul kallima kõrval ärgata ja mõelda, kas kõik oli uni või toimus öösel linade vahel tõepoolest midagi.

– Kui meie esimene laps oli umbes aastane, tuli meile komme ”põrandale helbeid visata” ehk siis puistasime kõrvaltoa põrandale hommikusöögihelbeid. Sellel ajal, kui tema neid üles korjas ja sõi, jõudsime mehega kõrvaltoas natuke intiimset ja lapse silmadele ehk kohatut, aega veeta. Sellest ajast peale jäi meie ellu pikaks ajaks selline sõnakõlks: ”Kallis, mis oleks kui varsti põrandale helbeid heidaks?”. Kahjuks ei saa seda enam kasutada, sest poiss on selle jaoks juba liiga vana.

– Kui laps on koos mänguasjadega vannis.

– Kui oleme vanaemale öelnud, et läheme restorani sööma või mõni koduga seotud projekt on pooleli ning tegelikult läheme koju tagasi teineteist nautima.

– Kiiresti tualetis, kui lapsed on saunas.

– Vahel kui saame, läheme hiljem tööle, aga lapsed viime ikka õigeks ajaks lasteaeda. Peale seda on meeldiv ka tööle minna.

 

Anneli Allikas-Parv