Lindsay Lohanile näidati mainekas hotellis ust: aga internetis oli vabu tube!

Lindsay Lohanile näidati mainekas hotellis ust: aga internetis oli vabu tube!

Lindsay Lohan jäi pika näoga, kui talle hotellis tuba ei leitud, kirjutab NY Post. “Õelad tüdrukud” näitlejanna Lindsay Lohan jäi eelmisel nädalavahetusel pika näoga, kui talle Hollywoodi Sunset Tower Hotellis tuba ei leitud. “Hotelli administraator ütles talle, et vabu tube ei ole, aga Lindsay ei nõustunud eitava vastusega rõhudes, et Internetis näitas, et neil on küll vabu tube,”räägib üks kohalviibinu.

Lindsay Lohan jäi pika näoga, kui talle hotellis tuba ei leitud, kirjutab NY Post.

“Õelad tüdrukud” näitlejanna Lindsay Lohan jäi eelmisel nädalavahetusel pika ninaga, kui talle Hollywoodi Sunset Tower Hotellis tuba ei leitud. “Hotelli administraator ütles talle, et vabu tube ei ole, aga Lindsay ei nõustunud eitava vastusega rõhudes, et internetis näitas, et neil on küll vabu tube,”räägib üks kohalviibinu. Allika sõnul nõudis näitlejanna isegi ülemust: “Ta nõudis, et saaks rääkida hotelli omaniku Jeff Kleiniga, aga kuna teda ei olnud võimalik kätte saada, siis tormas ta vihasena uksest välja.”

Pidevalt pahandustesse sattunud Lindsay peab nüüd kandma jalavõru, mis mõõdab pidevalt alkoholi taset veres. Sõprade sõnul on see Lindsay päris korralikult läbi raputanud: “Lindsay mõistab viimaks, kui tõsine tema olukord tegelikult on. Ta ei taha vanglasse sattuda. Ta tahab oma karjääri tagasi saada.”

Buduaar.ee