Mis juhtub, kui saad 30aastaseks – 7 fakti!

Mis juhtub, kui saad 30aastaseks – 7 fakti!

Võiks ju arvata, et kui sa oled oma 20ndates eluaastates, on elu kõige roosilisem ja põnevam, kuid tegelikult algavad kõige mõnusamad aastad alles peale 30ndat eluaastat! Põhjus on lihtne – selles vanuses õpid sa iseennast ja oma soove paremini tundma ning sinu kauaaegsed unistused hakkavad tasapisi täide minema.

Võiks ju arvata, et kui sa oled oma 20ndates eluaastates, on elu kõige roosilisem ja põnevam, kuid tegelikult algavad kõige mõnusamad aastad alles peale 30. eluaastat! Põhjus on lihtne – selles vanuses õpid sa iseennast ja oma soove paremini tundma ning sinu kauaaegsed unistused hakkavad tasapisi täide minema.

Allpool toome välja 7 positiivset muutust, mis 30ndates eluaastates aset leiavad:

1. Sa oled enesekindlam

20ndates eluaastates me alles õpime end kehtestama ning katsume oma piire. 30aastaselt oled sa elus nii mõndagi jõudnud proovida ja näha ning sa oled enesekindlamaks ja tugevamaks muutunud. Ka emotsionaalsel tasandil oled sa palju tasakaalukam ning rahulikum.

2. Sa ei muretse enam oma sünnipäeva tähistamise pärast

Miskipärast tundub sünnipäeva pidamine 20ndates eluaastates väga oluline – sa tahad kõigile head muljet jätta, iseennast teistele tõestada. Sünnipäeva korraldamine on tegelikult väga tüütu, kui sinu eesmärgiks on teistele head muljet jätta ja muidugi on vaja ka häid pilte, et neid hiljem sotsiaalmeediasse riputada. Kui sa saad 30aastaseks, ei ole see enam üldse oluline. Sa tähistad sünnipäeva nii, nagu sina tahad ja ei muretse enam, kuidas see kulgeb ja kes kohale tulevad.

3. Sa ei lähe enam iga uue moeröögatusega kaasa

Sa sirvid moeajakirju ikka, kuid sul on selleks ajaks välja kujunenud oma kindel stiil ning uutest moesuundadest leiad endale vaid sobivaimad palad. Sa eelistad kvaliteeti kiirmoele ning kulutad šoppamisele vähem aega.

4. Sul kulub vähem aega meikimisele

Toast välja minnes kulub sul enda valmis seadmisele vähem aega kui 20ndates eluaastates – oled omandanud osavad nipid, kuidas end võimalikult kiirelt esinduslikuks teha. Sul on vähem meigiasju ning välja on kujunenud kindlad ilulemmikud, millele saad alati kindel olla. Sa kannad vähem meiki ning hoolitsed oma näonaha eest rohkem.

5. Sinu eraelus valitseb tasakaal

Vahet ei ole, kas sa oled abielus, suhtes, lastega või vaba ja vallaline. Sa oled oma elus leidnud eesmärgi ja tasakaalu, mida sul 20ndates eluaastates suure tõenäosuguse ei olnud. Sa ei karda enam üksi olla ning eelistad pigem olla iseseisev kui elada koos mehega, keda sa ei armasta. Sa oled õppinud iseennast kõrgemalt hindama! 

6. Sinu eelistused meeste suhtes on paika loksunud

Sa oled õppinud iseennast tundma ning ei vali enam mehi samade kriteeriumite järgi, kui sa seda 20aastaselt tegid. Sa oskad mehega kohtingule minnes paremini tunnetada, kas te sobite omavahel või mitte. Ja mis veel – sa ei astu enam suhtesse uisapäisa – sa ei vali meest, kes sobiks ajutiseks kooseluks, vaid mõtled rohkem tulevikule. Mehe välimus ei mängi enam niivõrd suurt rolli kui varem – olulisem on iseloom, ellusuhtumine ja see, mis tunde ta sinus tekitada suudab.

7. Sa eelistad kvaliteetset seltskonda pidutsemisele

Ööklubides pidutsemine ei paku sulle enam seda rõõmu, mis varem. Sa tunned end palju mugavamalt, kui oled ümbritsetud toredate sõprade ja mõttekaaslastega, kellega saad lihtsalt olla, rääkida ja nautida. Hommikuni pidutsemine on jäänud ajalukku – vahel harva, kui seda juhtubki, tunned, et see pole enam sinu jaoks.

Allikas: levo.com