Andrus Ansip on nii nunnu!

50 kommentaari
Andrus Ansip on nii nunnu!

Taaskord püüdsime meie populaarses arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” parandada tuntud eesti poliitiku mainet. Seekord läks asi üllatavalt positiivselt ja meie peaminister Anrdus kogus lugejate poolt meeletult palju popsitiivseid lauseid. Tundub tõesti, nagu ka luheja on öelnud: Andrus Ansip on rahvamees!

Taaskord püüdsime meie populaarses arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” parandada tuntud Eesti poliitiku mainet. Seekord läks asi üllatavalt positiivselt ja meie peaminister Andrus kogus lugejate poolt meeletult palju positiivseid arvamusi. Tundub tõesti, nagu ka lugeja on öelnud: Andrus Ansip on rahvamees!

 

Noortepärane ja hea huumorisoonega
„Väga asjalik, töökas, noortepäraste ja edumeelsete inimeste valik! Sihikindel ja oma põhimõtetes paindumatu, vaieldamatult parima huumorisoonega poliitik. Kindlasti parim peaminister, kes Eestil seni on olnud.”

Ansip pole süüdi!
„Ansip ei ole absoluutselt süüdi selles, mis toimub meie majanduses ning mul on kurb lugeda ja kuulda temavastaseid avaldusi,” kirjutab lugeja. Paljude Buduaar.ee külastajate sõnul on Ansip on tõesti parim peaminister, kes lihtsalt sattus halval ajal võimule, kuid see teebki temast veel austusväärsema poliitiku.”Ei kujuta ausalt öeldes ettegi, mismoodi mõni teine poliitik praeguses raskes majanduskriisis hakkama saaks.”

Andrus on rahvamees
„Andrus Ansip on tubli pereisa ja heaks eeskujuks kõigile Eesti meestele. Samuti on ta äärmiselt tark ning aus mees, kes ei ole mitte mingil määral ära teeninud seda halvustavat suhtumist, mis teda viimasel ajal saanud on! Ta ei tee asju selleks, et inimestele meeldida. Ansip on rahvamees, elab tavalise inimese elu ja mulle see meeldib,” kirjutab lugeja.

Veel lisavad lugejad:
“Mulle Ansip meeldib!”, “Ta on niiiiiiiii nunnu!”, “Üks normaalsemaid poliitikuid!”, “Viis lõpuks ometi pronksmehe Tõnismäelt minema, väga lahe!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja