Edgar on nalja-, napsi- ja naistemees!

Edgar on nalja-, napsi- ja naistemees!

Meie populaarses arvamusrubriigis, “Teeme kuulsuse maine paremaks”, tekitas lugejates eelmine nädal väga suure poleemika. Nimelt parandasime tuntud poliitiku ja Keskerakonna juhi Edgar Savisaare mainet. Arvamusi oli seinast-seina, kuid siiski suutsime positiivsed pärlid välja noppida. Üheskoos suutsime, rahva sõnul halli poliitikaellu, veidi valgust tuua!

Meie populaarne arvamusrubriik “Teeme kuulsuse maine paremaks” tekitas lugejates eelmisel nädalal väga suurt poleemika. Nimelt parandasime tuntud poliitiku ja Keskerakonna juhi Edgar Savisaare mainet. Arvamusi oli seinast-seina, kuid siiski suutsime positiivsed pärlid välja noppida. Üheskoos suutsime rahva sõnul halli poliitikaellu veidi valgust tuua!


Edgar on nalja-, napsi- ja naistemees!

“Muhe ja tark poliitik, kellel on tegelikult väga soe süda,” kirjutab lugeja, kes on Savisaarega isiklikult kokku puutunud. Olles kogenud poliitik, teab ta, et emotsioone välja näidata on ohtlik, sest vastased kasutavad seda ära. “Tegelikult on sellelt mehelt väga palju õppida. Lisaks sellele on ta nalja-, napsi- ja naistemees!”

Tähetark Igor Mang: Savisaar päästab Eesti hukatusest!
Paljud lugejad on toonud välja tuntud tähetarga Igor Mangi ennustuse, et poliitik Edgar Savisaar päästab Eesti hukatusest. „Eks näis, kas see nii läheb. Tal pole tõesti kõige parem maine, aga mina süüdistaks selles pigem poliitika räpast mängu,” arvab lugeja.

Armastuses ja sõjas on kõik lubatud – nii ka poliitikas
„Öeldakse, et armastuses ja sõjas on kõik lubatud ning see mees suudab seda. Savisaar pole loll ja pole tühikargaja – ta on kaval. Piisavalt kaval, et Eesti sellest olukorrast välja tuua ja edasi pürgida,” kirjutab üks lugeja.  „Kui ta oleks loll, poleks ta praegu seal, kus ta on. Ka poliitika on omamoodi sõda ja armastus!”

Kõige targem poliitik Eestis

Buduaar.ee külastaja arvab, et Edgar on kahtlemata kõige targem poliitik Eestis. „Kõik muudkui virisevad tema kallal, et Eestile kahjulik vend. Aga ei näe argumente. Kas kahjulik on iseseisev Eesti, pensionide tõus, normalne läbisaamine Venemaaga, raudtee tagasiost, Tallinna stabiilne juhtimine?” ei saa lugeja aru, miks Edgarit pidevalt halvustatakse. Lugejate sõnul on Savisaar mees, kes oskab meediaga suhelda ja teab, kuidas mingis olukorras käituda. “Ega ta muidu ei oleks niivõrd kaua Eesti poliitikas tegutsenud. Venemaaga läbisaamine on eelkõige meie enda heaolu jaoks. Ajalugu näitab, et selle riigiga sõdimine ei ole meile kunagi head teinud. Arvan, et lipitsemine tuleb mõnikord kasuks ja tahate öelda, et keegi teist ei ole kunagi käitunud nii, nagu talle parasjagu kasulik on? Massiga kaasaminek on eestlastele vägagi omane, nagu ka praeguse olukorra puhul, üks karjub Savisaar on vastik venemeelne poliitik ja teised kaagutavad kaasa!”

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja