Elvi Eelma – särav kuninganna ja hea haldjas ööklubis!

Kui Te satute ööklubisse VenusClub, siis kindlasti märkate seal ringi liikumas blondi poisipeaga särtsakat naisterahvast. Tema nimi on Elvi ning enamusele klubikülastajatest on ta ka kindlasti juba tuttav. Elvi on inimene, kes kiirgab positiivsust ja nooruslikkust. Ta on alati nõus sind aitama -  mis  peamine, sealjuures ei näe te tema näos mitte kunagi väsimuse, kurjuse või kao -ära- tüütu- purjutaja- ilmet.

[email protected]


Kui Te satute ööklubisse VenusClub, siis kindlasti märkate seal ringi liikumas blondi poisipeaga särtsakat naisterahvast. Tema nimi on Elvi ning enamusele klubikülastajatest on ta ka kindlasti juba tuttav.

Elvi on inimene, kes kiirgab positiivsust ja nooruslikkust. Ta on alati nõus sind aitama –  mis  peamine, sealjuures ei näe te tema näos mitte kunagi väsimuse, kurjuse või kao -ära- tüütu- purjutaja- ilmet.

Elvi on inimene, kellega on meeldiv suhelda. Ta on kui ööliblikas, kes kuuvalgel või ööklubi efektvalguses saab sisse oma elujõu ning särab läbi öö kõigile.
Me lihtsalt peame teda ka teile, armas lugeja, tutvustama.


Elvi, Sa oled ööklubi Venus direktriss. Mida see amet endast kujutab?

Ma olen nagu klubi hea haldjas, kes saabub majja esimesena ja lahkub viimasena. Minu ülesanneteks on kõik, alates avamisest ja lõpetades klubi uste sulgemisega. Kuna ma teen öösiti ara ka adminni töö, siis lisaks eelpool mainitule pean ma lahendama ka kõik mured, mis õhtu jooksul tekivad.
Vahetevahel olen ka lepitaja ja lohutaja, kui kliendil on isiklikke probleeme ja muresid, klientidest on saanud ka minu head sõbrad. Mul peab olema igal õhtul väga hea tuju ja naeratus suul.

Mis puutub rutiinsetesse kohustesse, siis ma ajan need kiiresti ja võimalikult täpselt korda, et ma ei saagi enam aru nende rutiinsusest.

Ma ei häbene ühtegi tööd! Kui vaja, aitan ettekandjaid ja kui vaja, ka koristajat. Vastutus on küll väga suur, aga seda ma ei karda! Ma olen julge inimene ja ma ei kohmetu vastutuse ees. Kes ei riski, see