Indrek Raadik alias Summer – kui vaja, lõikab ka juukseid

Summer on enamus inimestele  tuntud kui Tuberkuloitedi laulja ning ajakiri Kroonika poolt valitud Eesti seksikaim mees aastal 2003.
Summer jälgib naistesaite ja loeb naisteajakirju. Viimased kaks aastat teeb ta seda profipilguga, kuna  töötab Oü Kivilaine juures  Matrix juuksehooldussarja müügijuhina.

Kadi Jüriado
kadi@buduaar.ee


Summer on enamus inimestele  tuntud kui Tuberkuloitedi laulja ning ajakiri Kroonika poolt valitud Eesti seksikaim mees aastal 2003. Summer jälgib naistesaite ja loeb naisteajakirju. Viimased kaks aastat teeb ta seda profipilguga, kuna  töötab Oü Kivilaine juures  Matrix juuksehooldussarja müügijuhina. Kunagi oleks Indrekust endastki saanud peaaegu juuksur. Kääre ja kammi oskab mees käes hoida ning aeg-ajalt lihtsamaid juuksuritöid teha.


Summer on ka Eesti kõige parem muusikust korvpallur.


Mitmekülgne mees tahab aga siis, kui tööd või esinemisi ei ole, pojaga koos aega veeta.


Kuidas Sa soovid, et Sind kutsutakse – Indrek või Summer?


Ma reageerin mõlemale nimele. Tööle minnes küsiti, et kuidas me sind kutsuma peame ning siis ma ütlesin, et kontoris võin  teie jaoks Summer olla, aga klientide jaoks olen kindlasti Indrek. õde kutsub mind näiteks nii Indrekuks kui Summeriks. Sõprade jaoks olen ikka rohkem Summer. Summeriks on mind juba nii pikka aega kutsutud ja selle nimega olen väga ära harjunud.


Milline näeb välja Sinu tavaline päev?


Päev algab tavaliselt 7.30.  Käin du