Kalev Rebane- ükskord me võidame niikuinii!

Kalev Rebane on see mees, kes uljalt pronkssõduri vastu võitleb ning homoseksualismi häbenemata põlgab. Kalev visati hiljuti kanepi suitsetamise eest Isamaaliidust välja. Seni pole keegi Kalevi kohta julgenud midagi head kirjutada. Buduaarile aga Kalev meeldib, sest  tal on suur süda. Ükskord süütas ta naisterahvale mulje avaldamiseks maha suure põleva südame ja mängis seal sees trummi. Nädalate kaupa viis Kalev sama naise ukse taha vaasi viie punase roosiga ning korjas laiali loobitud närtsinud eilsed.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee

 

Kalev Rebane on see mees, kes uljalt pronkssõduri vastu võitleb ning homoseksualismi häbenemata põlgab. Kalev visati hiljuti kanepi suitsetamise eest Isamaaliidust välja. Seni pole keegi Kalevi kohta julgenud midagi head kirjutada. Buduaarile aga Kalev meeldib, sest  tal on suur süda. Ükskord süütas ta naisterahvale mulje avaldamiseks maha suure põleva südame ja mängis seal sees trummi. Nädalate kaupa viis Kalev sama naise ukse taha vaasi viie punase roosiga ning korjas laiali loobitud närtsinud eilsed.

 

 

Eesti naised on Kalevi arvates maailma kõige armsamad olevused ning nendele on vastu panna raske. Tundub aga siiski, et Kalevi süda kuulub vaid ühele naisele.

 

26-aastane Kalev võtab kõike mis ta teeb hingega. Kui juba võidelda, siis viimse verepiisani. Tegelikult ihkab ta hing küll rahu, aga selle nimel ju tulebki võidelda. Kalev ei karda ega kahetse midagi!

 

Kas oled elu aeg nii rahvuslik mees olnud?

 

Küllap vist.

 

Kuskohast sa selle energia võtad, et homode vastu võidelda ning pronkssõduriga jännata? Mis jõud sind liikuma paneb ja neid asju ütlema ja ette võtma?

 

Tunnen kohustust oma maa ja rahva ees. Ei saa käed rüpes vaadata kui midagi ikka väga valesti on. Savisaar on venelane, Reiljan tundub kaabakas.

 

 

Kas oled väga kurb, et Isamaaliit leidis, et Sa oma sõjaka käitumisega riivad nende erakonna inimeste au, kui Sa tasakaalustamatult üles astud?

 

Isamaaliidul tuli mind välja heita kanepi suitsetamise pärast. Kuid „sõjakaks” tembeldavad pigem savisaarlased – eks rõhujatel ja vaevajatel on muidugi hea rahulolematuid kannatajaid sõjakateks tembeldada.

 

Delfi foorumis kirjutas keegi kodanik sinu kohta :”Kutt võitleb küll õige asja eest aga mul on ikkagi tunne et ta pole päris korras”. On sul siis kõik korras või mitte? Miks Sa nii äärmuslikud vahendid oma seisukohtade välja ütlemiseks valid?
 

Kui peate seisukohta „Eestimaa on eestlaste oma” hullumeelseks, siis olen hull.

Elatustase Euroopas ja ka Eestis on tunduvalt parem kui Venemaal. Loogiline, et nad peale tungivad – tatarlane on hingelt vallutaja. Oleme ära andnud iidsetest aegadest meile kuulunud Petseri- ja Setomaa. Ida-Virumaal räägitakse rohkem Vene kui Eesti keelt. Narva, Jõgeva, Kohtla-Järve, Tapa, Paldiski. Maardu, Lasnamäe, Kopli. Üks kolmandik Eestimaal elavatest inimestest on venelased. Kutsumata külastajad peavad ennast „vabastajateks” ja olgem ausad – neil on Eestist JUMALA POHUI! Nad ainult nõuavad rohkem ja rohkem õigusi, ega jäta enne kui see tilluke killuke maalapp on eestlastest puhtaks pühitud – jääb ainult üks Suur Venemaa.

 

Kas oled hinges rahumeelne inimene?

 

Loogiline, et iga hing rahu igatseb. Paraku elu on sõda. Ja mida tihedamaks kasvab maakera toiduahela tipp, seda julmemaks ja jultunumaks see muutub.

Vaadake näiteks juute ja araablasi – raske on tõde näha. Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad. Kuid siiski tean, et Ottomani Impeerium (Ida-Euroopa, Lähis-Ida, Põhja-Aafrika) oli esimeses maailmasõjas Saksamaa liitlane. Inglismaa tegi juutidega sabotaazhi kokkuleppe ning juudid tõmbasid oma kapitali Saksa pankadest välja.

Ning olen mitmest kohast kuulnud, kuidas Inglise armee Palestiinat juutide jaoks puhastas. Küüditamisest polnud juttu. Rahumeelseisse küladesse tungisid automaatidega sõdurid ja lasid kohe kõik maha – ka naised, lapsed, vanurid. Ainult üks mees jäetakse ellu, et saata sõna järgmisse külla: jookske ruttu! Paraku kirjutavad ajaloo võitjad, pööbel aga tahab leiba ja tsirkust. Nii ongi teisel pool planeeti rahumeelset suurlinna pommitav riik – „vabastajad” ning tuhandeid kordi väiksem oma kodumaad kaitsev armee – „terroristid”. Alternatiivmeedia on huvitavam: www.halturnershow.com/IsraeliAtrocities.html

 

Aga kas Sa oma elu pärast ei karda? Sulle on ju palju ähvardusi tehtud

 

Ma ei karda midagi. Aga surra tohib vaid äärmisel juhul ;) Tahaks ainult oma kodumaal rahulikult ja vabalt elada.

 

Kas arvad, et kui homosid munadega loopida, siis kaob Eesti riigist pederastia? Pead Sa nende vastu viha või miks sa nendega nii vaenulik oled?

 

Eks igaüks lööb kuidas jõuab.

Seitsmeteistkümneselt ei kahtlustanud ma midagi kui must poole vanem ülemus Ühiskindlustuses mind õhtul sauna kutsus. Lubatud naisi ei tulnud, kuid hea saun ja külm õlu paistsid väärtused omaette. Ainult peale seda kui Ta oma karvast perset ja kotte demonstreeris, otsustasin, et ülemus või mitte, kuid aeg on minema hakata. Edaspidi hoidsin Tast eemale. Hiljem sain teada, et Ta on ikka tõesti pesueht pede. No hea, et see veel niigi läits.

Mõni aasta hiljem vedas keegi mind Nightmani. Istusin üksi leti taga, omas maailmas. Mingi tüüp tuli juttu ajama. Ütles,  et Ta nimi on Saatan ja kutsus sõpradega kaasa – endale külla. Hiljem tuli välja, et kuulus fotograaf ja Co. Aga mul parajasti kuppel täiega sõitis – Armastusest. Hakkasin neile seal taevast ja põrgust, Yinist ja Yangist jutustama. Peded said kõhutäie naerda, aga Mirjam jättis mu maha.

Mõned kuud peale seda saatis üks kuulus muusik kirja TTÜ Kammerkoori, et otsib meeshääli oma „Vandekohus” ooperisse. Tundus huvitav, läksin. Kuu aega järjest soigus see pedekas mulle oma suurest sõprusest – näitas raha, tahtis taha. Kuid kuna Tal kuidagi ei õnnestunud mind ööseks enda juurde „multikaid vaatama” saada, olin paha ja mind jäeti maha.

Samal sügisel sõitsin öösel rongiga Budapestist Bucaresti, magasin üksi kupees. Ärkasin mingi imeliku tunde pärast jalge vahelt. Mingi valges hõlstis vuntsidega araablane näppis mind. Võpatasin üles ja hõõrusin silmi, et on see unes või ilmsi. Kuid tüüp juba lipsas välja ning viiv hiljem hakkas rong liikuma. Olin niivõrd üllatunud, et ei osanud midagi teha. Mõni minut hiljem kiristasin jõuetus vihas hambaid, ning lõhkusin rongi kupeed. Palun Jumal tee, et keegi Tal elusalt naha seljast nüliks ja aeglasel tulel ära praeks.

Pederastia on ühiskonna mäda. Nakkushaigus, nagu katk. See tuleb hävitada.

 

On sul mõni homoseksuaalist sõber/sõbranna?

 

Ei ole, ega tule.

 

Kui  Su oma laps homoks hakkaks, kas siis jätaksid ta maha või muudaksid oma arusaamu homodest ning püüaksid oma last mõista?

 

a) Seda ei juhtu!!!

b) Ma ei jäta kedagi maha. Arusaamu ei saa muuta, aru saadakse kui Taara annab. Ma ei valeta, üldiselt. Valetamine on Jumala tapmine. Ja kõige idiootsem on endale valetada. Loomulikult tuleb inimest mõista, et Talle mõistus pähe panna.

 

Kas sinu arust saab Eesti ühiskonnast üldse kunagi asja? Mis selleks tegema peaks?

 

Eestimaa on maailma kõige ägedam maa, aga kuni võimul on rahvast mitte hoolivad kaabakad, on väga raske midagi muuta. Kahjuks on võimureid väga raske kõrvaldada.

 

On Sul oma moto?

 

Ära karda ega kahetse midagi. Kõik on võimalik. Ükskord me võidame niikuinii.

Millised on Sinu eesmärgid, mida kindlasti veel elus saavutada tahaksid?

 

Mirjam Feodoroviga arved klaarida.

 

Mille üle enda juures kõige uhkem oled?

 

Ma ei ole enda üle uhke.

Mis Sind enda juures kõige enam häirib?

 

Saamatus, laiskus, lollus, nõrkus jne

 

Miks Sul nii vähe juukseid on? On see mingi sõnum?

 

Meeldib. Mine võta kinni ;)

 

Mis on Su elus 3 kõige olulisemat asja/inimest?

 

6 aastat pole läinud ühtki päeva mil ma poleks Mirjamist mõelnud. On see oluline? Samas mul pole Teda. Ja siis õhk ning söök.

 

Mida hindad naisterahvaste juures kõige rohkem?

 

Saledat keha.

On sul oma naisterahvas olemas või oled vaba ja vallaline?

 

Ei kommenteeri.

 

Kas oled naisterahva nimel nõus millestki loobuma? Millest?

 

Loomulikult. Kõigest.

 

Mis on kõige meeletum asi, mida mõni naine Sinu pärast on teinud ja mis kõige meeletum asi, mis Sina mõne naissooesindaja nimel korda saatnud oled?

 

Naissooesindaja – kõva sõna :D

Olen nii haige inimene, et minuga koosviibimine on igaühele kangelastegu.

Alates 21. detsembrist 2000 olen elanud Mirjamile. 21.dets 02 öösel põlvitasin kuuselaanes järvejääl Ta ees, andsin Iisraelist toodud brilliantsõrumuse ja palusin, et Ta mu laste emaks saaks. 17.apr 03 Ta sünnipäeva ööl laulsin Lasnamäel üle üheksakordsete vahel kitarri saatel Tätte Lumevärv ja Suur nukker kuu. Päeval tassisin salaja Ta toa täis valgeid lilli, roose jm. Üsna pöörane oli ka too Türgi reis, mida Ta nõudis Mais: piirivalvurite käest põgenedes murdsin rõdult alla hüpates käeluu ja jooksin palja persega läbi metsade ja jõgede. 09.okt 2003 saatis Ta mulle hoiatuse, et kutsub minu lähenedes Politsei. Samas Lasnamäel, Ta akna all süütasin maha suure põleva südame ja mängisin seal sees trummi. Ostsin viimase raha eest Talle briljant-kõrvarõngad. Nädalate kaupa viisin ukse taha uue vaasi viie punase roosiga ning korjasin laiali loobitud närtsinud eilsed. Too talv oli raskeim. Olen elus vaid seepärast, et tean kui ennast tapan, pole Tal kahju. Veebruaris sõitsin Moskvasse, ning tegin Mosfilmi ja Puustusmaa abiga: www.hetk.ee/kalev/postkaart.mpg. 17.apr 04 sünnip korraldasin kammerkoori, nüüd juba Pääskülas, Ta akna alla laulma. Ta kutsus politsei ja koor jooksis laiali. 17.apr 05 istutasime sõbraga öösel salaja Ta akna alla punastest lilledest suure südame. Eks olen iga täht- ja sünnipäevadel püüdnud Teda ikka kuidagi positiivselt üllatada. Niipalju kui jõudu on. Viimane tähtpäev lasin teha suure punase südamekujulise padja ja peale tikkida valge tuvi. Ühe saatsin Ta tööjuurde, teise viisin ukse taha, koos hunniku punaste rooside ja küünaldega.

Samas aastad lähevad, mingit põhjendust ei tule – vaid kinnine toon telefonist 21. detsembril. Viimased sõnad olid „Sa oled jätis, Su koht on prügimäel”.

Milline peab naise välimus olema, et ta Sulle silma jääks?

 

Sale keha, armas nägu, kena tagumik, voolujoonelised jalad, säravad silmad ja naeratus.

 

Mis on Sinu arvates eesti naiste juures kõige parem ja kõige halvem iseloomujoon?

 

Eesti naised on maailma kõige armsamad olevused, minu elu mõte 100 000 000%. Ma armastan Teid!

Kõige armsam on oskus ennast kehtestada ja teist muuta. Aga mitte ründavalt, vaid taktitundeliselt ja targalt. Olen absoluutselt relvitu kui preili õrna häälega kurdab kui nõmedalt ma käitusin. Õudsalt vastik hakkab. Mõned mõistavad veel nii hästi väänata, et poeks piinlikusest nahast välja ja roniks küüntega mööda seina üles. Siis tõotad mõttes endale Jumala nimel, et kunagi enam nii ei tee ja muutud tõesti.

Ma ei salli ignorantset ülbust ja südametut kalkust.

 

Mis on kõige tobedam ja kõige ilusam kompliment, mis Sulle tehtud on?

Ha-ha-haa! Mida küsimused! Komplimentide õngitsemine on tobe.

 

Kas Sul on naljakaid harjumusi või kombeid?

 

Mul on tobe komme inimesi pimesi usaldada, ja solvanguid südamesse võtta. Samuti kõik raha kohe ära raisata. Hullult meeldib mööda raudteeliipreid kõõluda. Ja nt ilusaid neide ehmatada, nii armas on vaadata, et mõnedel emotsioonid veel töötavad. Närin küüsi, laulan vannis jne.

 

Kui Sul oleks võimalus pronkssõdur maha võtta ja sinna asemele midagi panna, mis Sa sinna asemele paneksid?

 

Laste mänguväljak äkki vms.