Katrin Siska:

Buduaar kohtus Katriniga stuudios pildistamise ajal, kus tegime Katrinist ja Piret Järvisest Buduaar Shoppingu ajakirja jaoks pilte. Katrinil oli kaasas ka chihuahua Richie ning ausalt öeldes ei jõudnudki nende mõlemaga väga pikalt vestelda, kuna nagu ninjadele tavaks, oli neil kogu aeg väga kiire ja Katrin pidi  täpselt siis ära minema, kui jutt põnevaks läks. Ülejäänud intervjuu sündis tänu  suhtlusele e-maili teel. Katriniga võiks loomadest rääkima jäädagi, sest neid ta  väga armastab.
Katrinit iseloomustavad omadussõnad nagu emotsionaalsus, sõbralikkus, arukus ja tugev stiilitunnetus.

Kadi Jüriado

kadi@buduaar.ee

Buduaar kohtus Katriniga stuudios pildistamise ajal, kus tegime Katrinist ja Piret Järvisest Buduaar Shoppingu ajakirja jaoks pilte. Katrinil oli kaasas ka chihuahua Richie ning ausalt öeldes ei jõudnudki nende mõlemaga väga pikalt vestelda, kuna nagu ninjadele tavaks, oli neil kogu aeg väga kiire ja Katrin pidi  täpselt siis ära minema, kui jutt põnevaks läks.  Ülejäänud intervjuu sündis tänu  suhtlusele e-maili teel. Katriniga võiks loomadest rääkima jäädagi, sest neid ta  väga armastab.
Katrinit iseloomustavad omadussõnad nagu emotsionaalsus, sõbralikkus, arukus ja tugev stiilitunnetus.

Kuidas Su suvi on möödunud? Mida põnevat sellel suvel ette võtsid?
Suvi möödus veidi vähem töiselt kui tavaliselt, seega õnnestus päris palju aega veeta pere ja sõpradega ning ette võtta isegi paar reisi. Näiteks reisisime kümneliikmelise seltskonnaga Soome ühte vingesse ja grandioossesse lõbustusparki, mis asus veidi üle 100km Helsingist. Sealsed atraktsioonid võtsid võhmale ning samas rabasid jalust. Nimelt olid neil seal uskumatult intelligentsed  delfiinid , kes tegid hämmastavaid trikke. Show oli ligi tunnine, kuid iga sekund täis põnevust.
Kuna seekordne suvi on olnud kodumaal piisavalt palav ja päikseline, polegi ma tööreiside kõrvalt eriti palju kaugemale viitsinud minna. Üks tööreis oli näiteks meil ninjadega juulikuus Mallorcale, kus peatusime paar päeva. Käisime soolases meres banaaniga kimamas ja ekstreemi tegemas, peesitasime rannas ning hotelli basseini ääres, tegime veesporti, mängisime tennist, käisime klubitamas ning naljatasime kambakesi öises rannas. Kõike jõudsime teha!

Su ema on vene rahvusest ning ka Sina räägid hästi vene keelt. Millised iseloomuomadused Sa oled saanud oma emalt ja millised isalt?
Venelased on teada-tuntud oma temperamendi poolest. Ja eks seda olen ma omajagu emalt saanud lisaks ratsionaalsusele, realistlikule maailmavaatele ning heale stiilitunnetusele. Isalt olen ma pärinud musikaalsuse, auahnuse, (ekstreem)spordiarmastuse ning suhtlemisvalmiduse.

Kas suhtled palju Eestis elavate venelastega?
Eks mul on jah mõned üksikud tuttavad, kellega vahel väljas käin.

Nüüd traditsiooniline küsimus: mille poolest erinevad Sinu arvates venelased ja eestlased?
Temperamendi ja mentaliteedi poolest. Minu meelest kipuvad venelased pingelistes olukordades pahatihti enne tegutsema ja siis alles mõtlema; eestlased on selles suhtes nii mõnestki löömingust pääsenud. Venelased vihastavad ning rõõmustavad nö
agressiivsemalt ning lihtsamini kui eestlased. See on omast käest teada. Venelased on emotsionaalsemad.

Kumb on parem, kas eesti  või vene mees? Kuidas neid omavahel võrdleksid?
Pole kunagi olnud mahti ühegi vene mehega lähedaseks saada, seega jään selles osas vastuse võlgu. Venelased on üldiselt rohkem ekstraverdid ja eestlased introverdid. Iga inimene on tegelikult erinev, olenemata rahvusest. Kõik on kinni kasvatuses, ümbritsevas seltskonnas ja elukoolis – need kogemused kujundavadki iseloomu. Mulle meeldib, kui inimeses leidub nii energiline kui ka rahulik pool.

Kirjelda natuke oma peret! Millega ema, isa ja õde tegelevad?
Mu vanemad on mulle eeskujuks. Nad on intelligentsed ning aktiivsed inimesed, oma ala asjatundjad, saavad igas olukorras hakkama ja on alati positiivselt meelestatud. Olen neilt väga palju õppinud. Möödunud aastal oli neil hõbepulm.
Õde Triin-Ketlin on 16ne aastane ja käib samas koolis, mille mina Piretiga lõpetasin – Tallinna 21.Koolis (10.klass). Vabal ajal töötab modellina ja käib tantsutrennis, suviti käib lausa paari kuu kaupa ka välismaal modelltööd tegemas. (See suvi käis Milaanos, eelmine Tokyos ja üleeelmine suvi oli Hong Kongis).
Kodus on meil terve loomaaed – chihuahua Richie, suur must kass Juss, aafrika hallpapagoi Yasha ning lõvilakk jänes Minnie.

Richie on hästi armas koer, vaatab suurte silmadega otsa nagu näeks inimesest läbi. Räägi palun kuidas Sul tuli idee chihuahua võtta ja millise iseloomuga Richie on?
 
Eelmisel aastal tegime ninjadega reisi Jaapanisse, kus nägime neid koeri ühe brošüüri peal, silmad laiali peas. Siis naljatasime, et võtame kõik endale chihuahuad. Aeg läks mööda ja olime üle pika aja jälle Eestis ning emaga vaatasime, et neid on ka meil siin müüa. Lõpuks ei andnud mulle enam rahu, olin jälle reisil ja ei suutnud muust mõelda, tahtsin nii väga seda koera. Kui jälle reisilt koju tulin, läksime ja ostsimegi ta ära.  Alguses küll kahtlesime, sest eelmine koer oli meil bokser ning pärast teda ei olnud pikka aega koera olnud.
Richie on hästi elav, tõeline rõõmupall. Tuled koju ja ta teeb su tuju kohe superheaks ning annab palju lisaenergiat. Ta on hästi seltsiv, armastab tohutult mängida ja samas kui ma olen asjalik, tahan omaette tegutseda, siis ta ei ole kunagi jalus, vaid magab või teeb ise midagi.  Ka autoga sõites armastab ta väga magada. Parimad sõbrad on talle kass ja naabri taks.
Kõige esimene koer oli meil  kaukaaslane, kes oli hästi kuri, oli pidevalt aias kinni, hammustas kõiki naabreid ning pures ka mind. Peale seda oli bokser, kes jooksis kahjuks minema..  Ma tõesti ei uskunud, et üks koer võib aga nii palju rõõmu valmistada nagu Richie.  

Kas võib siis öelda, et oled rohkem koera kui kassiinimene?
Ma kindlasti ei ütle seda, et koerad on lahedamad kui kassid. Tegelikult ei ole kõik kassid rumalad ja isepäised. Mul on olnud hästi lahedaid kasse, tõeliselt targa iseloomuga.
Mul oli kass, kes alati, kui ma olin näiteks haige, tuli minu juurde ning võttis minust käppadega ümbert kinni ja pani oma pea mulle sülle. Ta oli tõeline sõber. Siis oli meil kass, kelle mu  ema korjas üles vaibapoest. Vaibapood asus lihapoe kõrval, see kassikene käis lihapoes söömas ja siis läks vaibapoodi vaipadele magama. Ta oli hästi haige ja emal hakkas temast kahju. Aprillis suri see kass ära, kui ta oli elanud 22aastaseks ja selle ajaga õppis ta tohutult palju – käis hästi elegantselt, saba püsti, nägi väga kena välja ja ajas kõik minema, kes julgesid meie hoovi tulla. Ta oli  vägeva iseloomuga.
Papagoi on meil ka hästi lahe. Ema ostis ta valentinipäevaks.  Ta on väga suur ja oskab öelda vaaau. Eriti naljakas on siis, kui keegi külla tuleb ja ei tea, et meil on papagoi – siis järsku keegi nurgast karjub vaaaauu. Alguses oli ta küll väga kuri, aga nüüd kogu aeg sosistab ja suhtleb. Isa on ära õpetanud kummardamise ja kui külalised tulevad, siis isa viib nad ka  papagoi puuri juurde, kus Yasha neile kummardab.

Meedia on jätnud mulje, et chihuahuaid peetaks nagu aksessuaare, mida sina sellest arvad?
Kahjuks jah mõnede maailmakuulsate ”staaride” puhul tundub see nii olevat. Ma ise vihkan seda, kui keegi arvab, et mul on Richie ka kui mingi iluasi. Chihuahuad on tegelikult nagu kõik loomad ning ta väsib väga ära, kui teda igale poole kaasa tassitakse. Mina võtan ta kaasa vaid juhul, kui kedagi kodus pole.

Mida  arvad, kas on võimalik, et bändi tuleb teile juurde kunagi veel keegi neljas tüdruk ning sobib teiga täielikult?
Ei ole võimalik. Päriselt. Täiesti välistatud.

Kuidas uued bändipoisid on?
Super!:)

Kui tähtsad on Sinu jaoks sõbrannad? Kes on hea sõber?
Ninjad on mu parimad sõbrannad ja siis on mul veel paar väga head sõbrannat ning mõned ustavad sõbrad, kellega saan iga kell samale lainele ning võin end vabalt tunda, rõõme ja muresid jagada, midagi ägedat ette võtta.

Mida Sa hindad inimeste juures kõige rohkem?
Siirust, tarkust, respekti ning aktiivsust. Passiivsed inimesed ning luuserid mulle kohe mitte ei istu. Mind tõmbab intelligentsete ning edukate  poole, sest neilt on, mida õppida!

Miks Sa enam ilusaadet ei juhi? Sul tuli saatejuhtimine päris hästi välja, sooviksid veel tv’s töötada?
Mul läks bändiga päris kiireks ja seetõttu ei jõudnud saadet enam korrapäraselt juhtida. Sattusime lõpuks nii harva Eestisse, et ei tahtnud neid hetki saate juhtimisele "raisata", vaid veeta see aeg pere ja lähedastega, puhata.
Teletöö meeldib mulle väga ja ma ei välista võimalust, et varsti on mul jälle mõni projekt käsil!

Millist riideeset Sa iialgi selga ei paneks?
Spice-girliside platvorm-ketse  ja riietest ei paneks ma selga patshokkidega nabani nahktagi.

Kas oled vallaline ja vallatu? Milline peaks mees olema, et vallutada täielikult Katrin Siska südant?
Hehehee, vallatu olen ma kindlasti! Kuid ma jätan oma suhtestaatuse hetkel enda teada.
Mind hurmavad erilised inimesed, kes millegagi silma paistavad. Sellised aktiivsed, hea huumorisoonega, ausad, hoolivad, korralike kommetega ning huvitavad.

Millised on Su plaanid tulevikuks?
Ei tahaks oma südamesoove laiale maailmale kuulutada. Olen tiba ebusklik ja seega arvan, et väljaütlemine tooks äkki ebaõnne. Ootused on muidu suured ning tahan kannatamatult juba oma plaanid täide viia.

Reisimine on minu suurimaid naudinguid. Sihtkohte, kuhu veel jõuda tahaksin, on uskumatult palju. Metsikusse Taisse tahaks näiteks kindlasti uuesti sattuda. Ägeda seltskonnaga tahaks suusareisile minna.
Õpingutest niipalju, et mulle enesetäiendamine meeldib ning teen seda igal võimalusel. Sügisest olen taas üliõpilane, seekord rahvusvaheliste suhete erialal.

Kadi Jüriado

kadi@buduaar.ee