Kriss Soonik- elu ilma moeloomiseta oleks tühi!

Kriss Soonik on imetlusväärne noor moelooja nii seest kui väljast! Tema looming on üdini naiselik ja seksikas ning igal riideesemel on juures mõni põnev kiiks! Kaubamärgi logoks on kass- iseseisev ja eneseteadlik loomake, kes teab täpselt mida teha ja millal seda teha…

kadri@buduaar.ee


Kriss Soonik on imetlusväärne noor moelooja nii seest kui väljast! Tema looming on üdini naiselik ja seksikas ning igal riideesemel on juures mõni põnev kiiks! Kaubamärgi logoks on kass- iseseisev ja eneseteadlik loomake, kes teab täpselt mida teha ja millal seda teha. Kassid on piisavalt põikpäised, et oma unistusi täita, Krissile esindab kass glamuuri ja iseseisvust!


Millal ja kuidas tekkis sul huvi moeloomise vastu?


Huvi moe vastu on olnud kogu elu, aga otsene loomistuhin tekkis 10ndas klassis, kui mu parim sõbranna Supernoova finaali sai ning ma teda abistama läksin. Vaatasin ja mõtlesin, et mind on siia vaja.


Kust sa ideid ammutad?


Ideed tulevad igalt poolt. Mul on alati kotis väike fotoaparaat, et jäädvustada kõike, mis inspiratsiooni annavad. Alates autodest lõpetades moeajakirjadega.


Kellele sa oma riideid teed? Milline on sihtrühm?


Eelkõige endale, sest ma arvan, et nii pirtsakat klienti annab otsida. Asjad, mida loon, peavad eelkõige mulle meeldima ja südamelähedased olema.
Sihtrühmaks on noored naised, kes teavad, mis tähendab emotsionaalne väärtus ning oskavad seda hinnata.


Kas teed ka eritellimusi? ütleme, et olen 100 kilone kuid väga moeteadlik naisterahvas ning tahaksin endale saada ööpesu. Kas teed ära?


Ikka teen! Ja ülihea meelega!


Kas tuleb ette ka selliseid hetki, kus kõik läheb nässu ning uus disain lendab vihinaga nurka?


Tavaliselt õmblemisprotsessini jõudes on asi juba piisavalt läbi mõeldud ning nurka ei lenda enam midagi, kuigi on olnud tuhandeid neid kordi, kus asjast on saanud töö käigus täiesti midagi muud.


Kust saab sinu disainitud riideid ja pesu osta ning milline on hinnaklass?


Kuna tegu on ainueksemplaridega, siis hinnad sõltuvad konkreetsest esemest ja sellest, kust seda osta. Alati tasub infot otsida minu kodulehelt http://www.kriss-soonik.ee/


Sinu tehtud asjadel on peal armas kassike. Mida see sümboliseerib?


Kass on uhke ning glamuurne loom. Ta ei lase ennast kellelgi käsutada. Samas on see kujutis nagu â