Kuulsuse tõehetk: Risto Kasele on seksi eest makstud

31 kommentaar
Kuulsuse tõehetk: Risto Kasele on seksi eest makstud

“Kuulsuse tõehetk” on üks lõbus, kuid skandaalne rubriik, mis on kõneainet pakkunud nii siin kui seal pool meediakanalites. Täna oleme pihitoolile palunud Pirita Linnaosa valitsuse ametniku ja “ilusmees” Risto Kase, kes oli rõõmuga nõus vastama meie kõmulistele küsimustele.

“Kuulsuse tõehetk” on üks lõbus, kuid skandaalne rubriik, mis on kõneainet pakkunud nii siin- kui sealpool meediakanalites. Täna oleme pihitoolile palunud Pirita Linnaosa valitsuse ametniku ja “ilusmees” Risto Kase, kes oli rõõmuga nõus vastama meie kõmulistele küsimustele.

 


Kas oled kunagi seksi eest raha saanud/andnud?JAH

Selgitus: Olen saanud raha, minu eest on makstud taksosid, hotelle ja õhtusööke, mulle on tehtud kingitusi. Ise ma seksi eest maksmisest erutust ei saa. See teema jäägu teistele asjahuvilistele. 

 

Kas rõivabränd on sinu jaoks tähtsam kui inimene?
EI

Selgitus: Minu jaoks ei ole oluline rõivabränd, mida inimene kannab, vaid inimene ise, kes on nende rõivaste sees. Tegelikult on ju lõbusam inimesi ilma riieteta ette kujutada… eriti enda jaoks armsaid inimesi…või siis kättesaamatuid.

 

Kas oled suudelnud mehega?
EI

Kas usud armastusse esimesest silmapilgust? –  EI

Selgitus: Usun armumisse esimesest silmapilgust. Armumine ja armastus on minu jaoks erinevad asjad. Armastus esimesest silmapilgust on võlts ja ettekujutuslik.

 

Kas välistad suhte tüsedamate naistega?
EI

Selgitus: Pole sellest siiamaani hoidunud ja ei välista seda ka tulevikus. Mitte, et see oleks minu esmane valik, kuid võibolla on just keskmisest tüsedam naine see, keda ma ühel toredal päeval enda kõrvale ihkan. Ega isu kutsumise peale tule ja iseenesest minema lähe.

 

Kas oled avalikus kohas oma seksuaalset erutust varjanud?JAH

Selgitus: Olen varjanud, kuid mitte alati. Vahel leidub ka neid, kelle eest ma ei soovigi seda varjata, olenemata kohast.

 

Kas oled kunagi seadusega pahuksis olnud? EI

Selgitus: Olen kohtulikult karistamata. Küll aga võib leida siit sealt mõned pisemad liiklusrikkumised, nipet näpet.

 

Kas lahkuksid töölt, kui võidaksid meeletult suure summa raha? –  EI

Selgitus: Töö pakub mulle suuremat rahuldust kui mistahes summa raha. Loomulikult ei tähenda see seda, et ma ei võtaks preemiaks motiveeriva pikkusega puhkust!

 

Kas sa oled kunagi mõelnud, et võiksid olla homo?JAH

Selgitus: Usun, et seda on mõelnud enamus noori mehi. Me mehed mõtleme üldse päris paljude asjade peale – endalgi on vahest imelik!

 

Kas oled mõelnud, et tahaksid kunagi saada tipplauljaks?JAH

Selgitus: Nooremana käisin muusikakoolis, laulsin poistekooris ja olin laulmisega sinapeal. Mõtlesin tollel ajal tihti, et mina olengi järgmine maailmakuulus supermees. Puberteet viis mu lauluhääle ja ka karjääriunistused. Tänasel päeval ma pigem naudin kuulamist kui ise lõõritamist.

 

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid