Mitmekülgne ja seksikas Justin Timberlake

15 kommentaari

\"imageManager_181598\"Sellest vaiksest külapoisist on saanud tänaseks üks maailma kuulsim ja seksikam meeslaulja. Timberlake on auväärsel 12ndal kohal, TOP 100 Maailma Seksikate Meeste seas. Peale selle, et ta on laulja, on Justini elus veel palju muudki põnevat. Ta on ise asunud juhtima mitmeid oma äriprojekte, asutanud omanimelise rõivafirma, kirjutanud suurema osa oma uue albumi lauludest ning seegi pole veel kõik.

Vaiksest külapoisist on saanud tänaseks üks maailma kuulsim ja seksikam meeslaulja. Timberlake on auväärsel 12ndal kohal, TOP 100 Maailma Seksikate Meeste seas. Peale selle, et ta on laulja, on Justini elus veel palju muudki põnevat. Ta on ise asunud juhtima mitmeid oma äriprojekte, asutanud omanimelise rõivafirma, kirjutanud suurema osa oma uue albumi lauludest ning seegi pole veel kõik. Ta on vahepeal mänginud kuues filmis, tegutseb aktiivselt ühingus The Jungle Heart Foundation, mille eesmärgiks on aidata Aafrika küladel saada puhast joogivett, ning olnud Britney Spearsi ja Cameron Diaz`i pikaaegne boy-friend. Nüüd seostatakse tema nime näitlejanna Scarlette Johanssoniga.

\"imageManager_181605\"Justin Timberlake on sündinud 31. jaanuaril 1981. aastal ja kasvanud Memphises, Tennessees. Tema isa oli baptist, kuid Justin on end alati rohkem spirituaalseks kui religiooseks inimeseks pidanud. Praegu on tema vanemad lahutatud ja uuesti abiellunud. Tema ema, Lynn Bomar, juhib hetkel meelelahutusäri, millel nimeks Justin Time Entertainment, ja on abielus pankuriga. Justini isa on aga endiselt koori direktor baptistide kirikus.

Justin Timberlake lapsepõlv möödus väikeses külas Millingtonis. “Mu ema armastab naljatada, et kuni kaheksanda või üheksanda eluaastani teadsin ainult seda, kuidas mu tossud välja näevad. Kõndisin ringi, pilk maas. Lava tundus äkki loogiline valik ja see tõigi mu oma kestast välja. Nii tekkiski koletis”.

12-aastasena kutsuti teda osa võtma telesaatest “New Mickey Mouse Club”, kus ta sai maitsta oma esimesi kuulsusevilju. Seal sai ta ka tuttavaks oma tulevaste bändikaaslastega ja  tüdruksõbra Britney Spearsiga ning Christina Aquileraga.

Keskkooli ajal hakkas Justin laulma pop-bändis N´Sync. Bändi kõrval jätkas ta õpinguid koolis ning võttis ka näitlemistunde. 1998. aastal andis N´Sync välja oma esimese samanimelise plaadi, mis tõusis samal aastal Ameerika edetabeli Billboard tippu, kuid tõelise edu saavutas bänd kaks aastat hiljem – kus plaat sai briljant-staatuse (üle kogu maailma müüdi üle 10 miljoni eksemplari). Justin Timberlake muutus kõige kuulsamaks meeslauljaks, millele aitaks kindlasti kaasa ka sõprus Britney Spearsiga.

2001.aastal nägi ilmavalgust N´Synci uus album nimega “Celebrity”. Selle plaadi lugude : "Pop”, “Gone” ning “Girlfriend” autoriks oli andekas artist ise. Singel “Pop”  osutus kõige edukamaks ning pälvis MTV Music Awardil kogunisti 4 auhinda.

Aasta hiljem, peale bändi maailmaturneed, otsustas Justin soolokarjääri alustada. Samal ajal läks ta ka lahku noorest edukast lauljannast Britney Spearsist, mis mõjutas palju tema esimese sooloalbumi repertuaari.
Britneyt süüdistati truudusemurdmises goreograafi Wade Robsoniga, kes oli nii Justini kui ka Britney ühine sõber. Justini emale, Lynn Bomarile mõjus lahkuminek laastavalt, kuid siiani on tal Spearsiga soojad suhted. “Britney kasvas üles minu elutoa põrandal. Ma armastan teda surmani. Nad olid Justiniga koos 11 aastat  ja esimesest päevast alates on nende vahel keemia. Ta on armas tüdruk ja ma olen väga kurb ja vihane, et see kõik sai läbi”.

Järgmisel aastal tegeles Justin peale laulmise ka muude projektidega – avas mitu restorani USA´s, alustas näitlejakarjääriga, lõi kaasa Snoop Doggi singlis “Signs”, Nelly Furtado laulus “Work It” ning töötas ka USA telejaama TNT spordikommentaatorina. Ta kommenteeris NBA play-off mänge, autovõidusõidu sarja NASCAR etappe, golfi, pesapalli ja ameerika jalgpalli ülikoolidevahelist liigat. Tema entusiasm oli see, mis kõiki võlus.
Justin Timberlake`ist ilmus ka 80-leheküljeline illustreeritud raamat, mille autoriks on Martina Roach. Sellest saab teada kõike popstaari elust alustades lapsepõlvest, edust koos ansambli N´Sync ning loomulikult tema pikast suhtest Britney´ga.

15-aastaselt süütuse kaotanud muusik on veendunud, et keegi ei tuleks voodis tema üllatamisega toime :” Ma ei usu, et mõni üle 30-aastane nainegi suudaks midagi teha, mis mind endast välja viib”.

\"imageManager_181604\"Veebruaris 2004 sattus Timberlake koos Janet Jacksoniga skandaali. Nimelt, Ameerika jalgpalliliiga NFLi finaali Super Bowli vaheajashowl tõmbas ta Janetil nahkkostüümi küljest osa ära ja seda nii, et naise rind paljastus. See kõik haakus hästi laulusõnadega “võtan su alasti selle laulu lõpuks”. See oli kokkumäng ja kostüümilt pidi üks osa eemalduma. Kuid juhtus nii,et küljest tuli ära veidi rohkem riiet ja Janeti üks rind paljastus. Justin vabandas juhtunu pärast  ja nimetas seda garderoobi mittefunktsioneerimiseks – nüüdseks on see väljend muutunud popmaailmas legendaarseks. Tänu sellele juhtumisele keelati nii Justinil kui ka Janetil osalemine 2004. aasta Grammyde jagamisel, juhul kui nad ei nõustu avalikult vabandama. Janet keeldus, ent Timberlake vabandas juhtunu pärast, kui võttis vastu kahte oma Grammyt.

2005.aastal sai Justin pearolli filmis “Edison” – filmis löövad kaasa ka Kevin Spacey, Morgan Freeman ja räppar LL Cool J , filmis mängib Timberlake noort ajakirjanikku.
Peale seda on andekas muusik jätkanud hoogsalt oma näitlejakarjääri. Järgmisena osales  ta  filmis “Die Hard 4.0” ehk draama “Alpha Dog”, kus Justin mängib Bruce Willise kehastatava peaosatäitja poega.
Timberlake on andnud ka oma hääle “Shrek The Third” joonisfilmis kuningas Arthurile.

Mõni aeg tagasi rikkus Timberlake oma senise korraliku poisi imid