Muudame kuulsuse maine paremaks: Andrus Värnik

37 kommentaari
Muudame kuulsuse maine paremaks: Andrus Värnik

Buduaar.ee jätkab oma väga populaarse ja positiivse rubriigiga “Teeme kuulsuse maine paremaks”. Kui eelmine nädal muutsime Eesti missimaailma edendaja Laura Kõrgemäe mainet, siis sel nädalal proovime paremaks muuta maailmameistri Andrus Värniku mainet.

Buduaar.ee jätkab oma väga populaarse ja positiivse rubriigiga “Teeme kuulsuse maine paremaks”. Kui eelmisel nädalal parandasime Eesti missimaailma edendaja Laura Kõrgemäe mainet, siis sel nädalal proovime paremaks muuta maailmameistri Andrus Värniku mainet.

Andrus on silma paistnud kui andekas sportlane, kellega käib pahatihti kaasas mingisugune skandaal. Eelmisel aastal sattus sportlane kellaskandaali, kus noor koolitüdruk väitis, et veetis odaviskekuulsusega kirgliku öö, mille järel jäi ilma hirmkallist kellast. Samuti ei võistelnud mees eelmisel aastal Rakveres, kus tal oli viimane võimalus täita olümpianormatiiv.

Siiski on meie ülesanne parandada kuulsuse mainet ja usume, et Andruses on jõudu ja jaksu näidata ennast edaspidi vaid positiivses valguses.

Odaviske maailmameistri Andrus Värniku maine parandamiseks jätke oma arvamus kommentaaridesse!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja