Rubriik Seitse: Airi Ojamets

Kes poleks kunagi kuulnud bändidest Los Desperados ja NightStar? Nii bändides kui sooloartistina esinev Airi Ojamets ei vaja pikemat tutvustamist. Tema ongi meie tänase rubriigi "Seitse" seekordne külaline! 
/küsitleb: Helena-Reet Ennet/ 

 

 

 

 

AIRI OJAMETS

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglisekeelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Kui on halb , siis on ka positiivne, pole üht ilma teiseta! Nagu nt. kus on päike , seal on varjud. Mida pimedam öö, seda kirkamad tähed!

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”Staar” Sinu mõistes?
Eesti meedia nimetab ka teatud tegelasi staarideks…..staar (ingl. k. star=täht) , no, iga inimene võib ju oma maitse või tunde järgi, mingil erineval põhjusel, nimetada kedagi täheks , kuuks või päikeseks! Kõlab igatahes ilusti!

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.
Raske on öelda, mida peaks iga inimene tegema, kuna ühegi inimese DNA ega sõrmejälg pole korduv , seega on kõik erinevad ja seda peaks igaüks ikka ise enda jaoks välja mõtlema … aga olenemata olukordadest, isiklikult soovitaksin loobuda negatiivsusest ja keskenduda kõigele positiivsele siin elus. Sealt kujuneb nii mõndagi!

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida sa tagasi ei lükkaks?
Jällegi oleneb ju olukordadest…. aga minu kirgedeks on laulmine, tantsimine, näitlemine, reisimine, perega koos olemine, sõpradega koosolemine ja kõik muu, mis puudutab seda, mis sobib eelmainituga.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Vaba aja veetmiseks ma ei saaks jällegi tuua 7-t asja täpselt, sest kõik on ju nii suhteline. Nt. suvel kuuma ilmaga on parim, kui saab olla rannas pere ja sõpradega, ujuda, tegeleda millegi lõbusaga või talvel olla kuskil talvitumas pere ja sõpradega , nautida talverõõme ( suusatamine, uisutamine, kelgutamine, teejoomine….mis iganes, mis seda kõike täiustaks!)

6. Nimeta palun 7 moekat asja, mida sa endale ihkaksid osta aga pole veel mingil põhjusel ostnud?
Ma pole kunagi moes või siis kogemata olen moes ( oleneb ju üldse siin maailmas , kes määrab moe või mis on moes), sest mul on omad väljavaated ja tundmused, millega või milles mina end hästi tunnen ja ei saa konkreetset vastust anda. Minu jaoks pole tõesti eriti moes hallid, pruunid või mustad toonid….või üldse kahvatud toonid….. ja riietus, tegumoed või värvid on täpselt enesetunde küsimus mingil vastaval hetkel.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
Mõned asjad on küll kindlalt aastatega välja kujunenud. Olen proovinud erinevaid puudreid erinevatest hinnaklassidest, aga Manhattani puuder sobib mulle kõige paremini (ka Chanelile tegi silmad ette), Manhattani silmapliiats (must), Clinique`i või Kanebo puuderkreem, Biothermi lauvärvid, MaxFactori "More lashes" ripsmetušš….oi, ikka äheb raskeks, sest mul on ju niiiiii palju kosmeetikat ja paljude erinevate firmade tooteid, mis mingil hetkel rohkem meeldib ja mida rohkem kasutan. Ei ole vist nii moegurmaan, et oskaksin täpselt igas asjas 7 täpset valikut ette näidata! :)

Helena-Reet Ennet
[email protected]

 

 

/Refereerimisel peab olema märgitud pealkirja all enne teksti algust  Allikas: Buduaar.ee,  tekstis tuleb ära märkida artikli autor  ja teksti lõpus peab olema link "Refereeritud artikli täistekst Buduaar.ee veebilehel" mis suunab automaatselt artiklile/