Rubriik Seitse: Anneken Meerits

Anneken Meerits oli tüdruk, kes võttis osa reality saatest Kohver. Jah, just nimelt see äkiline punapea! Täna on Anneken blond, õpib araabia keelt, reisib ringi ning plaanib pikemaks ajaks Floridasse sõita. Vaatame mida vastab minu küsimustele Anneken ning mille peale ta lajatas otsekoheselt: "Ma naersin nii, et mul pisarad jooksid ja kõhulihased olid krampis, kuni naer meenutas rohkem röökimist ja kusepidamatus tuli peale…"                                                        
/küsitleb: Helena-Reet Ennet/ 

ANNEKEN MEERITS

Anneken Meerits oli tüdruk, kes võttis osa reality saatest Kohver. Jah, just nimelt see äkiline punapea! Täna on Anneken blond, õpib araabia keelt, reisib ringi ning plaanib pikemaks ajaks Floridasse sõita. Vaatame mida vastab minu küsimustele Anneken ning mille peale ta lajatas otsekoheselt: "Ma naersin nii, et mul pisarad jooksid ja kõhulihased olid krampis, kuni naer meenutas rohkem röökimist ja kusepidamatus tuli peale…"                                                        
/küsitleb: Helena-Reet Ennet/ 


1.Mis on sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglisekeelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Ma arvan, et see on suhteline. Kui kuulsuse saavutamine on eesmärk omaette ja reklaamitavale endale negatiivne kuulsus korda ei lähe, siis see väljend peab ju paika. Mingis mõttes negatiivne reklaam kindlasti töötab… oleneb, mida müüakse. Vaevalt, et ilukirurgile nässu läinud rinnad kliente juurde toovad.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” sinu mõistes?
Minu jaoks on ”staar” keegi kättesaamatu, saladuslik, täiusliku ilu kehastus. Arvatavasti on minu nägemuse asjast kujundanud sellised naised nagu Marilyn Monroe, Grace Kelly… Avalikkuse ees olid nad alati laitmatu välimusega. Samuti hoidsid nad distantsi oma publikuga, et mitte muutuda liiga ”käegakatsutavaks”. Tänapäeval sellist nähtust aga ei eksisteeri, kuulsused on tulnud n.ö. rahva sekka. Oma kottpükstes ja silmini villamütsides seisavad nad vapralt meiega koos supermarketi kassasabas. Samas ei saa öelda, et see halb oleks… 50 aastat hiljem on naistel muudki teha, kui päevad läbi lihtsalt ilus olla.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elu jooksul kogema-tegema.

1. Ameerika mägedel peaks sõitma – sellel supersuurel ja õudsel karusellil, mida vähemalt enne nii nimetati. Ma päris lennukist alla hüpata ei taha, seega piirduksin adrenaliini saamiseks karussellisõiduga.
2. Meeletult piinlikku olukorda peaks sattuma – sellisesse olukorda, kus tahaks piinlikkusest maa alla vajuda… Ma mõtlen sellist hale-naljakat seisu, et 10 aastat hiljem ka veel naerad enda üle.
3. Peaks maalima pildi ja siis selle seinale riputama. Ma ei oska päris täpselt ära seletada, miks seda peaks tegema. Kui sa maalid pildi, kuhu paned oma hinge ja armastuse, siis on sellel kindlasti eriline ja positiivne mõju. Ja kindlasti on ta ka vaadatav, ükskõik, kui andetu sa oled.
4. Peaks kogema tugevaid emotsioone. Siia alla käivad armastus, viha, kurbus, rõõm jne. Vahel tuleb kontroll kaotada ja emotsioonidele anduda, et (nagu klišee ütleb) tunneksime end tõeliselt elavana.
5. Peaks aitama abivajajat. Kerjustele tuleb raha anda ja lindudele teri panna ja kodututele koertele-kassidele tuleb süüa anda ja pai teha!!!
6. Peaks säästma loodust – igaüks oma südametunnistuse järgi ja ehk nõksa rohkemgi.
7. Lugema Douglas Adamsi raamatut “The Hitchhikers Guide to the Galaxy”. Ma olen väga rahul, et ma selle raamatu avastasin. Ma oleks oma elus poole vähem naerda saanud, kui ma poleks seda lugenud. Mitte, et ma muidu vähe oleks naernud, aga see raamat viis naeru uuele tasemele. Ma naersin nii, et mul pisarad jooksid ja kõhulihased olid krampis, kuni naer meenutas rohkem röökimist ja kusepidamatus tuli peale… no ühesõnaga naljakas oli! Nojah, kõik oleneb huumorimeelest, of course.

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida sa tagasi ei lükkaks?
1. Sünkroontõlk. Ma õpin araabia keelt. Kuigi õpingud on veel algusjärgus, oleks selline pakkumine kunagi väga suur tunnustus.
2. Filminäitleja. Mida ma oskan öelda….ma olen ääretult edev.
3. Väliskorrespondent Lähis-Idas. Lähis-Ida poliitiline ajalugu hakkas mind huvitama peale Dubais elamist. Eriti just usu osakaal poliitikas, Islam vs. Lääs.
4. Travel Channeli reisijuht. Reisimine on mu kõige-kõige lemmikum tegevus üldse! Kui selle eest veel palka makstaks ja televisiooni lastaks…mis sa, hing, veel ihaldad!?
5. Moedisainer. Seda ametit vist ei pakutagi…tuleb ise hakata, kui ei taha oma loomingule raame seada.
6. Kullassepp. Hea oskus, mida omada. Kui maailm üle viskab, lähed keldrisse ja teed blingi.
7. Kriitik. Ükskõik, mille kriitik, ma võin kõike kritiseerida. Igati tervislik amet. Lased negatiivsed emotsioonid välja, hakkab parem. Tekib positiivne emotsioon, veel parem – teeb kõigile rõõmu.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
1. Kino. Mulle meeldib väga kinos käia, vaatan enamiku uutest filmidest ära, mis Eestisse tulevad. Eriti soovitan actionfilmid ikka kinos ära vaadata, et efekt oleks parem.
2. Veiniõhtu. Eriti talvel, kui väljas on külm ja pime, meeldib mulle kodus sõbrannadega veini juua. Sinna juurde käib kindlasti juust ja elav tuli küünalde või kamina näol.
3. Ekskursioonid. Viimati käisime sõbrannaga Bastioni maa-aluseid käike vaatamas. Ma olen küll peaaegu terve elu Tallinnas elanud, aga tean selle linna kohta suhteliselt vähe. Mujal on ju huvitavam ja koolis õpitu on nüüdseks ununenud. Nii käingi vahest turistina linna tundma õppimas.
4. Toiduvalmistamise kursused. Sellised, mis kestavad ühe päeva. Ma lähen näiteks õppima, kuidas marokopäraselt süüa teha.
5. Spaa. Kas siis minna lihtsalt ujuma või kehahooldusesse. Aroomimassaaž on ülihea!
6. Uisutamine/suusatamine. Mina isiklikult läheks selle asemel randa, sest mulle meeldib päike, aga ma olen kuulnud, et paljudele inimestele meeldib talv.
7. Kommid ja raamatud. Vahel, kui ma ei viitsi midagi teha ega kedagi näha, siis ma ostan endale suure kotitäie šokolaadikomme, võtan raamatu a la Harry Potter või midagi Paulo Coelholt ja viskan ennast voodisse pikali. Mõnus!

6. Nimeta palun 7 moekat asja, mida sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud?

1. mobiiltelefon Serene, Bang&Olufsen 20.000 eek
2. must kokteilikleit, French Connection 2600 eek
3. tantsusaapad, Nike 2990 eek
4. parfüüm Chance, Chanel 1775 eek
5. reisikohver, Rimowa umbes 10.990 eek
6. kleit Gemstone, Forever21 350 eek
7. bikiinid Beach Sexy, Victoria’s Secret 700 eek

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet.

1. Decleori kätekreem Creme Nutri-Reconfort. Natuke kallis, aga seda hinda väärt! Parim kätekreem, mida olen proovinud.
2. The Body Shopi kehakoorija Pink Grapefruit. Väga tõhus ning superhea lõhnaga.
3. L’Oreali juuksemask Absolut Repair. Parim juuksehooldussari minu jaoks.
4. Lancome’i isepruunistav näogeel Flash Bronzer. Mulle meeldib päevitunud jume ning see geel ei tee nägu kollaseks.
5. Chaneli silmalainer Stylo Eyeliner Liquide. Hea käsitleda, kuivab ruttu ning kannatab ka naerupisaraid.
6. Maci ripsmetušš Pro Lash. Lihtsalt hea toode, mulle sobib see hari.

7. –
Helena-Reet Ennet
helenareet@buduaar.ee