Rubriik Seitse: Carola Madis

Tänane intervjuu on kuulsa Karavani laulja-bändimehe Karl Madise tütre Carola Madisega. Pikalt Raadio 2-s saatejuhina töötav Carola teeb koostööd ka Reporterile ning on harrastuslaulja. Muideks tema parim sõbranna on samuti Reporterist tuntud Siret Rüüberg. Vaatame, mida vastab meile alati särav ja heatujuline Carola.  /Küsitles: Helena-Reet Ennet/

CAROLA MADIS
 
 
1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Väga heaks näiteks on eelmise nädala kangelased – Anett ja Elina, kellest enamus eestlastest ei teadnud midagi, enne kui nad kõigile kuulutasid, et nad Enriquega 2 ööd veetsid. Kuigi neid praegu maha tehakse, jäävad nende näod inimestele meelde ja neid tuntakse tänaval ära. Kui Anett tõesti tahab muusikat edasi teha võib see talle siiski kuidagi tulevikus kasuks tulla, kuigi praegu nii ei tundu.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?
Eestis on ju isegi superstaar Birgit Õigemeel. Kuigi Eesti on väike riik ja kõik tunnevad kõiki, on ka siin siiski inimesi, kes on rohkem meedia tähelepanu all kui teised. Ei tea, kas nüüd staariks olemine tähedab, et peab olema maailmakuulus? Arvan, et mitte, meil väikses Eestis on lihtsalt väiksemad staarid…

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.
Peaks kindlasti kogema tõelist armastust ja tõelist sõprust, kogema nii vaesust kui rikkust, et hinnata seda, mis olemas on, kool võiks ka lõpetatud olla, kuid elukoolis õpib tähtsamaid asju, reisima kuhugi kodumaalt kaugemale, tegema head ja kogema headust.

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?

Minu meelest on parimad tööd need, mida Sulle nagunii teha meeldib ja mida oleks nõus tegema ka tasuta, kuid selle eest lihtsalt makstakse palka – näiteks:

1.laulmine,
2.tantsimine,
3.näitlemine,
4.spordi tegemine,
5.lobisemine,
6.intervjuude tegemine
7.ja nt laval või kaamera ees ilus olemine.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?

Tegelikult on kõige tähtsam seltskond, kellega aega veeta nii et põhimõtteliselt võib lõbus olla ka kõige suvalisemas kohas või kõige kehvemal peol, aga hea seltskond suudab selle alati heaks teha.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud?

Peaks ostma endale uue telefoni, auto, kodu on küll juba olemas, aga kinnisvara võiks alati rohkem olla. Tegelikult tahaks ka muusikakeskust ja uut telekat ja muid asju, mida tegelikult vaja pole, aga mis elu mugavamaks teevad. Hinda on suht raske määrata kuna kõiki neid asju on võimalik kas väga odavalt või väga kallilt saada.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?

1.MACi ripsmetušš,
2.Yves-Saint Laureni kuldne "pulk" (naerdes-toim.), mis peidab väga hästi tumedaid silmaaluseid.
3.Tegelikult ma end tavaliselt ei meigi, aga Lancome’ i lauvärvid on ka päris kenad.
4.Biothermi näokreem,
5.Biothermi puhastusgeel ja
6.Clinique’ i silmameigi eemaldaja on ka igapäevaselt kasutuses.
 
 
/Küsitles: Helena-Reet Ennet/