Rubriik Seitse: Kirsti Timmer

Tänase Rubriik "Seitsme" külaline on Kirsti Timmer. Kirsti on üks tuntumaid raadiohääli meie raadiomaastikul. Keda peab  Kirsti Eestis staariks? Millised on tema ilulemmikud? Millega ta tegeleb ja soovitab tegeleda vabal ajal? Kas Kirsti on sama avameelne, kui meie eelmine "Seitsme" külaline Janne Saar? Lugege ja saate teada!                                   
/küsitleb: Helena-Reet Ennet/ 

KIRSTI TIMMER

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Täiesti paikapidav lause. Halb reklaam on teatud eluvaldkonnas palju paremini toimiv. Näiteks rockstaaride puhul. Võtad sa tõsiselt rockarit, kes räägib enne plaadi ilmumist päikesepaistest, heinamaast ja linnulaulust? On tubli ja eeskujulik kodanik. Nõme ju! Õige rockmuusik on ikka “bad boy”, selline kelle esikaanelood ei ilmu “kogupereajakirjades”. Skandaal müüb alati paremini.


2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”Staar” Sinu mõistes?
Staar ei tule sulle ”Säästumarketis” vastu ja ei sõida sinuga koos trollis. Staare jahivad paparazzod, aga meil pole neidki. Eesti on natuke liiga väike koht staaridele, siin tunnevad kõik kõiki, salapära ei ole. Meie staarikesed ei ela kõrgete turvakaameratega varustatud aedade taga ega oma erasekretäri, kokka ja turvapealikku.Eesti ajakirjandus on sellele sõnale vale tähenduse omistanud. Kirjutatakse inimesest, kes hakkab varsti elus esimest korda mingit kahtlase väärtusega saadet tegema ja nimetatakse teda ”tulevaseks telestaariks.” Midagi rumalamat annab ikka välja mõelda! Mõni staar meil ikka on. Carmen Kass on staar. Anne Veski on staar. Jaak Joala on siiani Venemaal Jumal. Urmas Ott käitub nagu tõeline staar ja Tanel Padar on meie ainuke rockstar.(kuigi ka tema on viimasel ajal natuke ”leebeks” muutunud)


3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.

-Ilus, muretu ja õnnelik lapsepõlv.
-Suur ja tõeline armastus.
-Rõõm enda töösaavutustest.
-Lapse sünd.
-Reisimine.
-Hea seltskond, maitsev toit.
-Elutarkus, mälestused ja Vanavanemastaatus.


4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida sa tagasi ei lükkaks?
Oi kui raske küsimus. Seitse pakkumist! Ma sain aasta algul pakkumise, mida ma ei suutnud tagasi lükata. Raadio 3 hommikud on minu jaoks tagasilükkamatud. No vast mõni teleprojekt, kui see on piisavalt huvitav ja ei nõua minu ajast väga suurt osa. Mõni huvitav õhtujuhtimine. Teatri või filmirolli võtaks ka vastu. Rohkem ei oska midagi nimetada ja kõik sõltub ju alati ka sellest, et kes, millise raha eest ja kuidas pakub.


5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?

-Hea söök, sõbrad, Raadio 3 ja soe õhtu.
-Hea film ja hea vein.
-Reisimine.
-Lapsed, legod, lauamängud.
-Teatrietendus või kontsert.
-Raamat.
-Uni.


6. Nimeta palun 7 moekat asja, mida sa endale ihkaksid osta aga pole veel mingil põhjusel ostnud?
Vot siin jään vastuse võlgu. Kui ma ikka midagi tahan, siis ka ostan. Hispaanias jäi hingele üks nahktagi, selline 80-ndate stiilis, kootud krae ja varruka otstega. Kahjuks oli tegu ainsa eksemplaariga ja totaalselt vale suurusega.


7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?

-Diori jumestuskreem. (Diorskin Fluide)
-Clarins’i must silmapliiats (hajutajaga)
-Dior’i huuleläiked-mõnusalt niisutavad ja püsivad hästi.
-Yves Saint Laurent’i kuldses pakendis ripsmetush.
-Cacharel’i parfüüm Noa-viimased 9 aastat ei ole selleta hakkama saanud.
-Chanel’i parfüüm Coco Madmoselle-samuti kohustuslik.
-Vesi, hambapasta, seep, shampoon, dushigeel-eluoluline komplekt.

Helena-Reet Ennet
helenareet@buduaar.ee

Fotod: Marko Söönurm

 

/Refereerimisel peab olema märgitud pealkirja all enne teksti algust  Allikas: Buduaar.ee,  tekstis tuleb ära märkida artikli autor  ja teksti lõpus peab olema link "Refereeritud artikli täistekst Buduaar.ee veebilehel" mis suunab automaatselt artiklile/