Rubriik Seitse: Marianna Link

Täna vastab minu küsimustele realitisarja "Kaunitar ja Geenius" võitja Marianna Link. Marianna, kes oli loosi tahtel realiti saates koos Taneliga, võitsid auhinnareisi Brasiiliasse. Oma ühes varajasemas intervjuus Mariannaga ajakirjale Nädal küsisin ma temalt, millised on tema salajased ilunipid, ning ta vastas: "Trenn, õige toitumine ja enda välimuse eest hoolitsemine. Kuhu siis veel investeerida, kui mitte iseendasse". Vaatame millised vastused on tänastele küsimustele. /küsitleb: Helena-Reet Ennet/

MARIANNA LINK

Täna vastab minu küsimustele realitisarja "Kaunitar ja Geenius" võitja Marianna Link. Marianna, kes oli loosi tahtel realiti saates koos Taneliga, võitsid auhinnareisi Brasiiliasse. Oma ühes varajasemas intervjuus Mariannaga ajakirjale Nädal küsisin ma temalt, millised on tema salajased ilunipid, ning ta vastas: "Trenn, õige toitumine ja enda välimuse eest hoolitsemine. Kuhu siis veel investeerida, kui mitte iseendasse". Vaatame millised vastused on tänastele küsimustele. /küsitleb: Helena-Reet Ennet/

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Nõustun selle väitega ja see kehtib päris paljude asjade puhul, ka kuulsuste kohta öelakse, et nii kaua kui sinust räägitakse ja kirjutatakse oled sa olemas ja pole oluline kas head või halba. Nii ka reklaami puhul pole oluline, kas inimesele jääb see meelde, sest see oli nii hea või vastupidi, peaasi, et jääb meelde ja siis on reklaam oma eesmärgi täitnud.


2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?

Eks oleneb kellega me Eesti staare võrdleme, loomulikult ei ole nad samal tasemel kui Hollywoodi staarid. See on Eestis pigem selle küsimus, kuidas kellelegi meeldib tuntud inimesi nimetada. Mina isiklikult eelsitan kasutada sõna kuulsus. Staar on pisut ülepaisutatud ja esineb rohkem meedias. Mina pean ”staariks” inimest, kes on oma töö või suurepärase andega tuntuks saanud nagu lauljad, näitlejad, sportlased, kirjanikud jne, mitte aga realitytegelased (kaasaarvatud mina ise), saatejuhid ja tuntud inimeste elukaaslased, keda tavliselt ”staarideks” tembeldatakse.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.

Kas need just 7 kõige tähtsamat asja elus on aga need just need asjad mida olen elus teinud või soovin kunagi teha:
1. Abielluda- kuigi see tänapäeval enam väga populaarne ei ole arvan ikkagi, et see on iga naise unistus.
2. Reis Maldiividele- hetkel minu unistuste reis ja loodan, et kuangi ka jõuan sinna
3. Tattoo- pool aastat tagasi sain selle siis lõpuks tehtud ja väga rahul olen. Võimalik, et teen kunagi veel mõne.
4. Langevarju hüpe
5. Sukeldumine
6. Lumelauaga sõitmine
7. Benji hüpe- väga huvitav kogemus, soovitan kõigil järgi proovida


4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?

1. Tantsija- kindlasti ei lükkaks tagasi mõnda huvitavat tansu pakkumist kuna tantsimine on ka hetkel üks minu töödest ja hobi.
2. Saatejuht- kuna oman juba väikest telekogemust ja see meeldis mulle, oleks väga huvitav mõnda saadet juhtida
3. Sekretär-raamatupidaja- see on ala mida hetkel õpin ja millel kavatsen tulevikus tööle asuda
4. Müügijuht- hetkel tegelen müügitööga ja mulle meeldib inimestega suhelda
5. Fotomodell- olen päris paljudel fotosessioonidel käinud ja mulle meeldib poseerida, hea meelega reklaamiksin mõnda toodet või firmat.
6. Stilist- panen suurt rõhku välimusele ja riietele, mulle meeldib isikupäraselt ja stiilselt riietuda ja riideid kokku sobidata. Nii, et- see ala meeldiks ja sobiks mulle.
7. Ajakirjanik- huvitav oleks mõnes naisteajakirjas soovitusi jagad või tuntud inimestega intervjuusid teha.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
1. Kindlasti üks parimaid vaba aja veetmise viise on reisimine nii Eestis, kui välismaal. See aitab suurepäraselt lõõgastuda ja puhata igapäeva toimingutest, kuid nõuab muidugi väga palju vaba aega.
2. Trenn, soovitan kõigil inimestel leida enda jaoks sobiv ja huvitav treening ning külastada seda paar korda nädalas. Trenn annab alati hea enesetunde, palju enegiat ja aitab hoida head vormi.
3. Shopping- tegevus mis teeb mul alati tuju heaks
4. Kino-kui ei viitsi ennast koormata ja tahad lihtsalt hästi aega veeta on alati mõnus veeta paar tunnikest kinos, head filmi vaadates ja popcorni süües.
5. Bowling-lihtne ja lõbus mäng ning hea võimalus sõpradega koos aja veetmiseks
6. Spa külastus- bassein, mullivann, erinevad saunad, pärlivann, massaž, külma- ja soolakamber, parafiinimähis, mudaravi jne. Kõlab ju väga hästi?!
7. Tegele millegi loomingulisega-näiteks joonista omale seinale mõni pilt, meisterda omale koju vaas, disaini oma riideid ümber, tee oma sõbrale ise sünnipäeva kaart. Tänapäeval on väga palju müügil igasuguseid huvitavaid asju mida saab kasutada oma kodu või oma riiete ja aksessuaaride kaunistamiseks ja mille kasutamine ei vaja erilist annet vaid veidike aega ja fantaasiat. Tulemuseks saad midagi täiesti ainulaadset.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud? (palun kirjuta asja nimetus, mis firmalt ja umbkaudne hind)
1. Korter- kindlasti tahaksin kunagi soetada oma kodu, hetkel elan üürikorteris. Asuda võiks see kuskil kesklinnas või selle läheduses, mulle meeldib linna kära ja müra ning see kui mul on kõik käe-jala ulatuses.
2. Auto-kui load tehtud, tuleks soetada ka auto. Automarkidest eelistan BMW´d, Mercedest ja Audit ning normaalse auto hind algab umbes 100 000 kroonist.
3. Profifotoaparaat- mulle meeldib pildistada ja poseerida nii, et üks profesionaalne fotoaparaat kuluks ära küll. Selle koha pealt usaldan Canonit ja hind umbes 20 000 kr.
4. Jalgratas- iga suvi ikka mõtlen, et tuleks soetada jalgratas, lapsepõlves sõitsin väga palju rattaga. Firma võiks vast olla Scott ja hind jääb 10 000 ringi.
5. Kasukas-igal naisel peaks ju kapis rippuma üks kasukas, eelistan valget jänesenahka.
6. Koer- armastan loomi, eriti meeldivad mulle koerad. Kui kunagi rohkem vaba aega on võtan endale koera. Lemmiktõud on saksa lambakoer ja taksi.
7. MP3-mängija i-pod Nano 2500 kr


7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
1. Tigi Catwalk Curls Rock hairspray
2. Dior Addict Plastic Gloss huuleläige
3. Yves Saint Laurent Faux Cils ripsmetušš
4. Make Up Store´i lauvärvid
5. Biotherm Biosource näopesugeel
6. The Body Shop'i kookose kehavõie
7. Joico K-Pak šampoon ja palsam

 

/küsitles: Helena-Reet Ennet/