Rubriik Seitse: Merlyn Uusküla

Tänase rubriigi "Seitse" külaline on endine Nexuse laulja- Merlyn Uusküla! Uuri järgi, kas Merlyn ihkaks olla Presidendi proua? ;)  /Küsitles: Helena-Reet Ennet/

Tänase rubriigi "Seitse" külaline on endine Nexuse laulja- Merlyn Uusküla!

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Kui eesmärk on olla iga hinna eest meedias, olenemata sellest, mida sinust kirjutatakse/räägitakse, siis ehk tõesti. Artistile, kes püüab hoida oma imagot on kindlasti olemas ka halb reklaam, mis tema nime mustab ning mis mõjub halvasti tema staatusele. Seega usun, et ikkagi on olemas ka halb reklaam.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?
Eestis on minu meelest tekkimas olukord, kus kõik inimesed, keda korra-paar televiisorist näidatakse, tembeldatakse staarideks. See on pisut veider. Varsti on tuntud inimesi ja staarikesi rohkem kui neid, kes tundmatud. Leian, meedia võiks valikutes olla väheke kriitilisem ning pöörata tähelepanu pigem neile, kes seda ka oma tegude ja oskuste poolest rohkem väärivad. Minu jaoks tähed Eestis on staažikad muusikud ja näitlejad, kellel on kindel austajaskond ning keda läbi aegade on armastatud. Näiteks Anne Veski.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.
Inimene peaks armastama, kurvastama, õppima enda tehtud vigadest, olema heatahtlik, leidma enda missiooni elus, saama lapsevanemaks, rõõmustama enda ja teiste kordaminekute üle.

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?
Nimetan 7 ametikohta, mis tunduvad põnevad, kuid tõenäoliselt minu tööks ei saa neist ükski.
Lendur, loomaaia juht, geeniteadlane, ajaloolane, presidendi proua, botaanik, filmi režissöör.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Trenni tegemine, laulmine, muusika kuulamine, päevitamine, söögitegemine, maalimine, jalutamine.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud? (palun kirjuta asja nimetus, mis firmalt ja umbkaudne hind)
1.Pannile klaas kaant. Iga kord kui olen poes, läheb meelest ära.
2.Lillele uus vaas. See on ka meelest ära läinud.
3.Suur mullivann. Samas on mul vannituba selle jaoks hetkel liiga pisike.
4.Mobiiltelefoni, mis maksab üle 3000 krooni. Mobiiltelefon on tühipaljas tarbeese. Selle peale ei ole mõtet eriti kulutada. Samas on kallimate hulgas väga ilusaid mudeleid.
5.Kariibimere laevakruiis. Kui kõik hästi läheb, siis ehk sel aastal saan sinna minna.
6.Chaneli näopuhastuse vahendid. Öeldakse küll, et jumestuskreem ja puhastustooted võiksid olla samast firmast aga ma ei raatsi selle peale nii palju raisata. Seega ma pole trendikas.
7.Audi A4 2008. Kui keegi mulle selle kingiks, oleksin väga rõõmus.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
Make up Store`i põsepuna, Chaneli jumestruskreem (matt Lumiére), Isadora päiksepuuder, Isadora Triple Eye Shadow (Sandy Sky), ripsmetušš Maybelline Volum Ekspress, Lancome huuleläige Juicy Tubes, Joico Silk šampoon ja palsam.

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/