Rubriik Seitse: Rica Varul

Selle nädala rubriigi "Seitse" külaline on  tuntud tartlane Rica Varul. Vähe on Tartus tüdrukuid, kes poleks tema aeroobikatrennis kasvõi kordagi käinud. Rica on ka mitmeid kordi aeroobikakuninganna valimistel osalenud ja ka esikolmikusse pääsenud.  Samuti on ta andnud ETV Terevisioonis hommikustele ärkajatele aeroobikat!           
/küsitleb: Helena-Reet Ennet/

 

RICA VARUL

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglise keelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas).
Üldiselt ei ole selle väljendi pooldaja. Reklaame kuulan ja vaatan vähe. Silma jäävad üksikud humoorika või sisuka pointi´ga reklaamid. Väga palju on odavaid, labaseid ja mõtlematuid reklaame, mis pigem teevad kahju reklaamitavale objektile. Seega arvan, et leidub siiski hulgaliselt halba reklaami, mida püüan peas mitte salvestada ja samuti püüan reklaami lõksu mitte langeda.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”Staar” Sinu mõistes?
Jah, kui aus olla, siis Eesti rahvaarv on nii kesine, et tegelikult ei ole mingit vahet kas oled Eestis tuntud või mitte. Ülejäänud 6,5 miljardit inimest sind nagunii ei tea. Enamustes suurlinnades elab kordades rohkem inimesi kui Eestis kokku. Staar on see, keda teatakse ka näiteks India kõige väiksemas külakeses. See on inimene, kelle elustiili jälgitakse-tema soeng, riided, vaba aja veetmine, suhted jne. -kokkuvõttes teda teatakse.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.
Armastama,
petma,
petta saama,
õnnelik olema,
õnnetu olema,
endaga rahul olema,
langevarjuga hüppama
…. raske ainult 7 välja tuua.

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida sa tagasi ei lükkaks?
Ilmselt lükkaks enamuse tagasi ja ei jääks kahtegi alles. Ma olen rahul oma elukorraldusega. Samas ei soovi kellegi all töötada, ega omada kindlat töögraafikut, saamata lubada endale puhkust või reise kui selleks soov tekib. Me ei ela selleks, et ainult töötada ja surra paks rahakott padja all.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Reisida,
sportida,
teatris käia,
elukaaslasega koos olla,
sõbrannadega kohtuda,
lugeda,
magada.

6. Nimeta palun 7 moekat asja, mida sa endale ihkaksid osta aga pole veel mingil põhjusel ostnud?
Ei oskagi hetkel ühtegi asja tahta. Kõik on nagu olemas.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?
-Versace "Bright Christal" dušigeel
-Chanel´i ripsmetušš
-Dior Bronze, Sun Couture Palette-põseruuź

-Kanebo, Sensai näoseep
-Dior´i Summer Play huuleläike kuubik
-Greenland´i kooriv kehasool
-Greenland´i jogurti-kurgi kehasuflee

Helena-Reet Ennet
helenareet@buduaar.ee

 

/Refereerimisel peab olema märgitud pealkirja all enne teksti algust  Allikas: Buduaar.ee,  tekstis tuleb ära märkida artikli autor  ja teksti lõpus peab olema link "Refereeritud artikli täistekst Buduaar.ee veebilehel" mis suunab automaatselt artiklile/