Rubriik Seitse: Telle Vildersen

Tänane intervjuu on kosmeetiku ja peagi emaks saava Telle Vilderseniga, eestlastele teada rohkem kui Baari- Telle. Reality saadetes saavad välismaal tihti kuulsused kokku ja abielluvad või hakkavad koos elama. Võtame näiteks kasvõi endise pornostaari Katie Price ja tema abikaasa Peter André. Ega Eestigi alla jää. "Baar I" saatest tuntud Paavo ning "Baar II" saatest tuntud Telle elavadki täna koos ning ootavad oma esiklast. Vaatame mida vastab Telle aga rubriigile "Seitse". /Küsitleb: Helena-Reet Ennet/


TELLE VILDERSEN

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglisekeelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Nojah, ka negatiivne reklaam on reklaam – paistab, et tänapäeva meedias lokkabki vaid halb kuulsus ja mainet kahjustav reklaam – seepärast ei loegi ma ajalehti, kuna pole nõus end vabatahtlikult sopaga üle kallama. Eks see ole iseasi, kuidas see kõik kellelegi mõjub. Mina oma energiat sellele kulutada ei raatsi.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”staar” Sinu mõistes?
On ikka staare, minu jaoks on kõik inmesed staarid, kellest kiirgab positiivset energiat ja väge. Ning need inimesed ei tee seda ainult lavalaudadel, vaid ka oma igapäevaelus. Ka täiesti tundmatu inimene võib ju selles mõistes staar olla – peaasi, et inimene särab seesmiselt ja nakatab ka teisi.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elu jooksul kogema-tegema.
1. Kogema tõuse.
2. Kogema mõõne.
3. Leidma päris oma elutempo, milles fantastiliselt kulgeda.
4. Sõlmima rahulepingu iseendaga, st talitama oma tunnete ja soovide kohaselt.
5. Armastama.
6. Kodu ja perekonna looma.
7. Jõudma seatud eesmärkideni (st unistusteni).

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida Sa tagasi ei lükkaks?
Ei oska öelda küll. Mul pole ettekujutustki! Kui keegi seitse korda järjest midagi pakuks, küll siis mõtlema hakkaks selle üle.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Vaba aeg minimaalse eelarvega on järgmine:
1. Lihtsalt tempo maha võtta ja puhata (magada näiteks).
2. Nautida jalutades loodust ning tegeleda eneseleidmisega.
3. Lugeda läbi mõni arendav ja motiveeriv raamat.
4. Unistada ja visualiseerida oma soove – sest ainult nii need täituvad.

6. Nimeta palun 7 asja, mida Sa endale ihkaksid osta, aga pole veel mingil põhjusel ostnud? (palun kirjuta nimetus, mis firmalt ja umbkaudne hind).
Hetkel on kõik ostud seotud tulevase beebiga – vanker, voodi, riided ja kõik muud vidinad, mida tarvis läheb, et ikka endal ja lapsel mugavam oleks. Päris endale nagu ei igatsegi eriti midagi, kuigi suureks unistuseks on maja koos sisustuselementidega, milleks kulub vist oma mitu miljonit krooni.

7. Palun nimeta oma 7 lemmik meigi- või hooldustoodet?
1. Joe Blasco jumestuskreem
2. Bourjois Volume Glamour ripsmetušš
3. Guinot tooniv päevakreem
4. Guinot kätekreem
5. Make Up Store'i cover all mix neutraliseerija
6.ja 7. ka Make Up store'i kreemjas põsepuna ja tolmpuuder

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/