Tiivi Lind- aasta parim sekretär!

24.novembril toimus Eestis esmakordselt väga tänuväärne ja suurepärane üritus - aasta Sekretär 2005 valimine.  Finaali pääses 20 sekretäri ning  selle võitis Eesti Gaasi sekretär/assistent, Tiivi Lind (27).
ürituse eesmärk oli tõsta sekretäri ameti mainet ja väärtustada sekretäri kui firma esindusisiku tööd.

[email protected]


24.novembril toimus Eestis esmakordselt väga tänuväärne ja suurepärane üritus – aasta Sekretär 2005 valimine.  Finaali pääses 20 sekretäri ning  selle võitis Eesti Gaasi sekretär/assistent, Tiivi Lind (27).

ürituse eesmärk oli tõsta sekretäri ameti mainet ja väärtustada sekretäri kui firma esindusisiku tööd. Tiivi Lind on selle tiitli auga ära teeninud ning kindlasti on ta ka eekujuks kõigile oma ametikaaslastele.

Tiivi on  Eesti Gaasis töötanud juba aastast 1999. Nüüdseks on ta tõusnud  juhatuse esimehe assistendi ametikohale. Kodus kasvab Tiivil 4-aastane poeg.
Buduaar esitas samuti parimale sekretärile omad küsimused, et teada saada rohkem tema tööst ning tegemistest . Tiivi vastuseid lugedes tuleb veelkord tõdeda, et võistluse võitis õige tüdruk, kes armastab oma tööd. Eesti Gaas  on väga õnnelik firma, kuna tal on esinduslik, lojaalne ning töökas â