12 üllatavat fakti mehe keha kohta

12 üllatavat fakti mehe keha kohta

Sa ei suuda ettegi kujutada, mis tunne oleks olla mees? Enam ei pea sa seda kujutlema ega meestel uurima, miks nad on mõnes asjas karmimad, kui naised. Lihtsalt loe edasi ja saa teadlikuks üllatavatest faktidest tema keha kohta, millest sul seni aimugi polnud.

Tihti räägitakse sellest, et mehed ja naised on nii erinevad, et pärineksid justkui erinevatelt planeetidelt. Sa ilmselt ei suuda ettegi kujutada, mis tunne oleks olla mees? Kuid nüüd võid sa enda kujutlusvõimele puhkust anda ega pea ka meestelt uurima, miks nad on mõnes asjas karmimad kui naised. Lihtsalt loe edasi ja saa teadlikuks üllatavatest faktidest tema keha kohta, millest sul seni aimugi polnud.

Keskmine peenis on 14,15 cm pikk
Ajakirja Journal of Sexual Medicine uuringu andmetel, kus 1661 mehel paluti mõõta oma peenise pikkus, oli keskmine tulemus just selline. Ja kõik peenised ei olnud need “kuldsed keskmised” – kõige lühem meheau oli 3,99 cm ja kõige pikem lausa 25,98 cm pikk.

Oraalseks muudab “selle” suuremaks
Sama uuringu kohaselt olid meestel, kes enne enda meheau mõõtmist nautisid oraalseksi, märksa suuremad peenised kui neil, kes sellest lihtsalt unistasid või siis peenise maksimaalse suuruse saavutamiseks oma “käed appi võtsid”.

Meeste rinnanibud on sama tundlikud, kui naistel
Enamik naisi ei teagi, et ka meestel on väga tundlikud rinnanibud. Seega ära jäta neid tähelepanuta järgmisel korral, kui su mees on palja ülakehaga.

Meestel on samuti G-punkt
Vähemalt mitmed eksperdid nimetavad meeste eesnääret just sedasi. Selle stimuleerimine aitab mehel naudingu haripunkti jõuda.

Tema habe võib koosneda kuni 15 000 karvanääpsust
… ning tavaliselt mitte vähemast kui 7000 karvanääpsust. Sellised andmed pärinevad Gilette´ i andmekogust. Mõni ime siis, et mehed suhtuvad habemeajamisse kui pühasse rituaali.

Tema eesnahk on tundlik
Ligi 44 protsenti meessoost on ümberlõikamata. Kui sa satud voodisse just ühe eksemplariga sellest 44-st protsendist, siis pööra see enda kasuks. Masseeri tema eesnahka oma sõrmede ja keelega ning uuri temalt, milline rütm ja tugevus tema jaoks kõige erutavam on.

Mõned sekspoosid on tema jaoks stimuleerivamad kui teised
Just nagu mõned poosid aitavad naise naudingut intensiivistada, aitavad teised meeste erutusele tugevalt kaasa. Mehe jaoks on maksimaalselt erutav näiteks naine peal ning misjonäripoos.

Meestel on paksem nahk kui naistel
Olenevalt kehaosadest on meeste nahk kohati 0,2 mm paksem kui naistel. Seega pole vajadust temaga liiga õrn olla. Puuduta teda nii, et ta seda tunneb ja ära hoia end kirehoos tagasi.

Meeste keskmine orgasm kestab 6 sekundit
Naistel seevastu aga 23 sekundit. #naistevõit

On olemas kaht tüüpi peeniseid
Maailmas eksisteerib kaht tüüpi peeniseid – ühed, mille suurus ei muutu ja teised, mis teatud olukordades suurenevad. Neist esimesi on protsentuaalselt 21 ning neid, mis erutuse korral suurenevad, lausa 79 protsenti.

Mehe aju elavneb pornot vaadates rohkem kui naise oma
See pole küll üllatus, kuid aitab mõista fakti, et meestel on suurema erutuse saavutamiseks vaja visuaalset stimulatsiooni.

Tema meheau ripub ühel kindlal põhjusel
Tema munandid ripuvad madalal kindlal põhjusel – madalamal on jahedam ning see aitab omakorda paremini spermat toota.

 

Allikas:  womenshealthmag.com