200 mehega maganud Sandra: võib-olla olen ka sinu mehega olnud!

200 mehega maganud Sandra: võib-olla olen ka sinu mehega olnud!

Buduaariga oli nõus oma väga julget ja avameelset lugu jagama 27-aastane Sandra ( nimi muudetud), kes tunnistab, et on maganud enam kui 200 mehega. Miks ta seda teeb ja mida oma elust arvab? 

Buduaariga oli nõus oma väga julget ja avameelset lugu jagama 27-aastane Sandra ( nimi muudetud), kes tunnistab, et on maganud enam kui 200 mehega. Miks ta seda teeb ja mida oma elust arvab? 

Iga kord, kui ma loen mingit lugu, kus mõni naine halab, et teda peteti, mõtlen ma, et äkki olen mina olnud ka selles loos kaasosaline :). Ma olen viimase 11 aasta jooksul maganud vähemalt 200 mehega. Ütlen “vähemalt”, sest alguses ma ei  pidanud arvestust ja kui tundus, et u 50 on koos, siis hakkasin seda kõike lõbu pärast kirja panema ja ka minevikust meenutama meeste nimesid ja ameteid, kellega olen armastust jaganud. Olen mitu korda mõelnud, et ühel päeval kirjutan ma sellest raamatu – seks ja eesti mehed. Eks selle nimel ma ka infot kogunud olen aastaid, eks näeb.

Pean oluliseks rõhutada siinjuures, et ma ei ole kunagi seksi eest raha võtnud, st ma pole prostituut. Küll aga olen võtnud vastu kingitusi, mida mulle on toodud peale mõne mehe jaoks väga eriliselt veedetud ööd. Ühemehepidajatele võib minu jutt tunduda üliodav – nii vähemalt on mulle tulnud näkku karjuma ligi kümme naist, kes on teada saanud minu ja tema mehe seiklusest. Aga inimesed ei peagi olema kõik ühesugused ja õnneks või kahjuks nad seda ei olegi. Inimesed pole loodud monogaamseks ja kui nad seda on, siis suruvad nad enda tõelist olemust alla. Ütlen ausalt, et mulle meeldib seks ja kogu see hasart, mis kellegi võrgutamise juurde kuulub. Mulle meeldib ka see vaheldus, mida iga erinev mees voodisse kaasa toob – mõni on alguses nagu äpu ja kui end käima tõmbab, siis oleks nagu uuesti sündinud. Mõni abielumees peab vastu alla minuti, mis ütleb mulle nii mõndagi selle mehe kohta – ju kodus puudub regulaarne seks. Mõnel päris noorel ja tuntud mehel on potentsiprobleemid, mida nende seksikusest küll järeldada ei oskaks. On palju mehi, kes räägivad ööklubis sind voodisse ja hooplevad oma armukunstioskustega, aga tegelikult ei oska nad naist üleski kütta. Nad justkui arvavad, et nende nägemisest peaks kõik naised langema. Ma ei suudaks kunagi koos elada sellise mehega ja mul on väga kahju naistest, kellel on kodus selline mees, kes ei oska armatseda. Just sellepärast tahaksin peagi selle kõige kohta meestele raamatu kirjutada. Kõige suurem probleem tundubki olema see, et mehed arvavad, et kui neile meeldib romantika, küünlavalgus ja silitused, siis nad pole piisavalt mehelikud, aga tegelikult on ju vastupidi.   

Nagu ma ütlesin, siis mulle meeldib seks, asun õhinaga asja kallale, teeme oma asja ära ja teen sellest kõigest omad järeldused ning kõlab vist inetult, aga peale vahekorda panen kõik mälestused kirja, sest nagu ütlesin – ühel päeval ilmub selle kohta raamat. Isegi kui mees on jama, siis mina oskan ikka mängu juhtida nii, et 99,9% juhtudest jään ma rahule ja tegelikult tulevad enamus mehi kaasa iga naise sooviga, kui sa vaid julged küsida ja oskad neid suunata. Nende oma initsiatiiv naisele naudingut pakkuda on muidugi madal, ütleks, et u 50% meestest ei mõtle sellele ja peavad oluliseks vaid, et nad ise lõpetaksid.

Ma olen maganud rohkem paarisuhtes olevate meestega kui vallalistega. Ütleme ausalt, et vallalised ei paku nii palju pinget, seevastu, kui tead, et mees on korralik ja suhtes ning on sõpradega välja tulnud, siis on see omaette väljakutse, kuidas sellist meest endaga kaasa meelitada. Ma ei tea, mida nad räägivad pärast oma naistele ja kas üldse räägivad (vaevalt, et seda teevad), aga minu ajaloo jooksul ei ole ma näinud ühtegi meest, kes kahetseks oma petmist. Pigem vastupidi, nad on õnnelikud, nad on saanud mingi kogemuse ja paljud on peale seda oluliselt paremad mehed oma naistele. Minu eesmärk ei ole neid üle lüüa, vaid lihtsalt mängida nendega. Just nii, nagu nemad on kodust välja tulnud mängima, seda nad ju ootavadki, kui on ilma naiseta välja tulnud. Või te arvate, et ta tuli sõpradega aega veetma? Ma ei usu seda, sest sõpradega saab sajal muul viisil paremini aega veeta kui ööklubis.  

Ma tean, et paljud naised vihkavad mind ja minusuguseid naisi, aga tegelikult peaks nad hoopis mõtlema, kas nad on ikka õige mehega koos või kas nad ise elavad täisväärtuslikku elu? Vanad roomlased ja egiptlased, kõik kultuurrahvaste koorekihid on põlanud ära monogaamia, see on fakt. Pealegi, mina ju ei peta neid naisi, vaid need mehed teevad seda. On ka loomulikult olukordi, kus mõni selline mees tahab minuga suhet luua ja seda on ka ette tulnud, aga mitte viimasel ajal, sest ligi aasta olen juba suhtes. Kuigi mu mees on mu parim sõber ja armuke, siis pole harvad juhud, kus loeme mehega pühapäeva õhtul kokku oma nädalavahetuse “saavutused”. Meie jaoks ei ole monogaamsus paarisuhte alus, meil on omavahel parim seks, aga väike seiklus on ka alati lubatud. Loomulikult ei käi ma nüüd enam iga nädalalõpp ööklubides, aga tihti juhtub nii, et läheme mehega koos välja ja võtamegi nõuks kumbki endale meelelahutust leida. Oleme korduvalt ka paarina swinginud, st koos valinud välja paarikese ja vahetanud partnereid, aga Eestis on seda väga raske teha. 

Ma olen veetnud öid väga erinevate meestega – minu jaoks pole oluline nende välimus. Mind ei eruta nende musklid, lokid või raha, nagu enamus naisi. Mind erutab hoopis miski muu, see on uue kogemuse otsimine ja teadasaamine, millised erinevad mehed voodis on. Nagu ütlesin, siis tahan sellest raamatut kirjutada. 

Ma tean, et see jutt teile, naistele, ei meeldi, aga selline kord on elu. Sa võid mind sõimata, või silma kinni pigistada, aga see ei muuda laias pildis mitte midagi. Lepi sellega. Elus tuleb seksi nautida, mitte paaniliselt mõelda, et mis siis küll saab, kui mees petab. Usu, su mees oleks palju õnnelikum, kui ka sina tema mängudega kaasa läheksid, mitte ei üritaks iga hinna eest nuhkida tema elus ja lõppkokkuvõttes ka unistustes.

 

Buduaarile Sandralt

 

PS! Kui sul on rääkida oma lugu elust, mis võiks olla ka teistele huvitav lugemine, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Kõikide avaldatud lugude eest tasume honorari 10 eurot kätte.