4 asja, mis rikuvad hea seksuaalelu

4 asja, mis rikuvad hea seksuaalelu

Pikaaegses suhtes võib seks ühel või teisel põhjusel väheneda. Veendu, et sa ise selleks põhjust ei anna.

Pikaaegses suhtes võib seks ühel või teisel põhjusel väheneda. Veendu, et sa ise selleks põhjust ei anna.

Suhte algusaegadel tekitab juba teise kohalolek särinat ning iha puuduse üle ei saa kurta. Huffington Post pani kirja mõned näpunäited, mis aitavad ka püsisuhtes seksuaalelu säilitada.

4 asja, mida ei kannata teha:

Tualetti minnes ukse lahti jätmine

Suhtes peab küll jagama, aga mitte kõiki asju. Ära jäta tualetiust lahti, vaid hoia üleval kasvõi mingisugust salapära. Samuti kannatab lõigata küüsi, raseerida ning muid intiimseid toiminguid pigem omaette teha.

Liiga palju riideid

Pane flanellist pidžaama asemel voodisse selga ööriided, mida kandsid siis, kui suhe alles värske oli. Särinat on kindlasti rohkem kui pidžaamaga. Võid teha ka nagu Marilyn, kes kandis voodisse minnes pelgalt parfüümilõhna. Sama puudutab ka mehi. Katkised sokid või pesemise järele karjuv pesu vaevalt ühelgi naisel õiget meeleolu tekitab.

Seksiks loa küsimine

Ära küsi, vaid tee. Puuduta ja suudle nii, et kallimal ei tekiks kahtlustki kuhu olukord viimas on. Kui siiski küsid, ära hakka hädaldama, kui vastus on eitav. Kallim saaks vaid vihaseks. Parem on lasta asjal maha rahuneda ja siis uuesti tegudele asuda.

Voodis tähelepanu pööramine arvutile, telekale vms

Pane telefon hääletu peale ning jäta see koos arvutiga teise tuppa. Pane telekas kinni ja keskendu kallimale. Uuringud on näidanud, et paarid, kellel on magamistoas televiisor, harrastavad poole vähem seksi, kui need paarid, kellel pole.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid