Buduaari gallup: 34% naistest teeskleb pidevalt orgasmi

32 kommentaari
Buduaari gallup: 34% naistest teeskleb pidevalt orgasmi

Buduaar.ee värske seksigallupi tulemus on jahmatama panev. Uuring kinnitab, et vaid 1/3 naisi saavad regulaarselt orgasmi ning 34% teesklevad seda pidevalt.  Kommentaarides kõlab gallupi tulemustele naiste äratundmisrõõm: ” Arvasin, et olen ainuke, kes orgasmi ei saa!”

Buduaar.ee värske seksigallupi tulemus on jahmatama panev. Uuring kinnitab, et vaid 1/3 naistest saab regulaarselt orgasmi ning 34% teeskleb seda pidevalt.  Kommentaarides kõlab gallupi tulemustele naiste äratundmisrõõm: “Arvasin, et olen ainuke, kes orgasmi ei saa!”

Krissu kirjutab: Ma poleks elu sees arvanud, et selliseid naisi ikka jagub. Arvasin, et kuulun vähemusse. Olen oma poisiga koos olnud üle aasta, märtsis saab kaks aastat, terve selle aja jooksul olen saanud ühe õige orgasmi. See juhtus alles peale esimest aastat. Seks on küll imehea, ei saa kurta, aga kui juba ühe korra oled saanud orgasmi, siis paneb mõtlema, et mis see point on ilma orgasmita seksida. Hetkel ongi põhimõtteliselt nii, et keskendun oma mehe rahuldamisele.

Brix kirjutab: Olen 3 aastat mehega koos olnud. Esimesed poolteist aastat oli lõbus ka ilma orgasmita. Nüüd õhtuti, kui olen väsinud, ei taha mind miski seksima ajada. Mu mees teab, et ma ei saa. Ta püüab hullu moodi, et mind aidata, aga siiani pole miski aidanud. Päris masekas tuleb peale, kas ma peangi terve elu vastu tahtmist seksima?

R kirjutab: Olen tulnud järeldusele, et kõige suurem probleem minu jaoks suhete lagunemisel on seks – kuna ma ei saa orgasmi, siis mingi aja möödudes ei viitsi enam seksida – tahaks parem lugeda, magada või lihtsalt rääkida. Kuna orgasmi pärast ei ole mul mõtet seksida, siis ainult mehe orgasmi pärast läheb umbes aastaga huvi üle. Mõnikord võib ju teha, aga mitte iga päev. Ja nii see hakkab lagunema, kirg kaob ja jälle avastan end asju pakkimas ja lahku minemas. Tõenäoliselt pean elama üksi ja siis juhusuhteid nautima, sest paar kuud on iga suhe väga nauditav ja kirglik ka ilma orgasmita. Aga noh, ehk leian oma mehe siis, kui olen 75, ja mees sama vana ning ei hooli enam seksist, vaid pigem hoolitsustest ja heast vestluskaaslasest.

Naine kirjutab: Tihti on teesklemine kõige parem variant, sest kui oled mehega aus ja räägid nendel teemadel, siis varem või hiljem sõimab ta sind vihahoos firgiidseks ja toob seda ettekäändeks, miks ta pettis.

Gallupi ja lugejate kommentaarid leiad SIIT.