Eksklusiiv: Millised rinnad, kõht ja pepu meestele tegelikult meeldivad?

245 kommentaari

Kas meestele ja naistele meeldivad erineva  kuju ja suurusega rinnad ja pepu? Kas inimestele meeldivad pigem piitspeenikesed või pisut vormikamad naised? Kõike seda plaanime nüüd välja selgitada.

Kas meestele ja naistele meeldivad erineva kuju ja suurusega rinnad ja pepu? Kas inimestele meeldivad pigem piitspeenikesed või pisut vormikamad naised? Kõike seda plaanime nüüd välja selgitada.

Iga naine on looduse kingitus, mille tõeline ilu lööb õitsele täies alastuses. Inimesed pole veatud, igaühel meist on omad iluvead, kuid see ei muuda tõsiasja, et naised on ilusad.

Kuu aja eest kuulutasime välja omalaadse võistluse – Buduaar.ee kutsus fotostuudiosse naisi, kes olid nõus enda kehaosi täies alastuses pildistada laskma, et seda teistele hinnata ja vaadata anda. Siin on pildid väga erinevatest naistest, kes Buduaari pildistamises osalesid.

Kui oled nõus oma arvamust avaldama, siis palun lisa oma sugu (selle võiksid kirjutada nime lahtrisse), vanus ja kommentaar, millised on ilusad rinnad, kõht ja pepu.
Sinu kommentaar osaleb meie uuringus. Küsitluse tulemusi ja tuntud nägude arvamusi saad lugeda Buduaari ajakirja talvenumbris.

Näidiskommentaar:
Nimi: naine
E-mail: ( vabatahtlik)
Vanus: 22
Kommentaar: mulle meeldivad pildid x, xx, xxx, sest mulle meeldib kui naine on päevitunud ja sale.