Ergasta oma voodielu

Tihti ei leita kiires elutempos seksi jaoks üldse aega ja kui leitakse, siis piirdub see vaid paariminutilise murdmisega. Siin on sulle mõned nipid ja nõuanded, millega oma voodielu kirgastada.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee

Tihti ei leita kiires elutempos seksi jaoks üldse aega ja kui leitakse, siis piirdub see vaid paariminutilise murdmisega. Siin on sulle mõned nipid ja nõuanded, millega oma voodielu kirgastada.

1. Proovige seksida töötava pesumasina peal. Mees istugu masina peale, sina tema sülle, jalad ümber mehe mässitult. Vibreeriv masin annab imepärase uue kogemuse.

2. Seksides aseta padi oma tagumiku alla, nii lood nurga, mis soodustab orgasmi saamist.

3. Kanna erootilisi rõivaid, punane, lilla ja tumesinine on kõige seksuaalsemad värvid. Kõige mitteseksuaalsem värv on hall, seda peaks vältima nii oma riietuses kui ka magamistoa sisekujunduses.

4. Mängige alasti Twisterit, sellest võib saada uskumatu kogemus. Kindlasti avastate uusi asendeid seksimiseks.

5. Sööda oma mehele kaneeli, kardemoni, piparmünti ja sidrunit. Nii maitseb tema sperma oraalseksi tehes paremini. Ära lase teda küüslaugu, sibulate või karri ligigi! Need toidud annavad spermale ebameeldiva maitse.

6. Seks kiiktoolis võib olla põnev kogemus. Kui võimalust on, proovige kindlasti.

7. Oraalseksi saate põnevamaks muuta jäätisega. Hammusta jäätise torbikul põhi alt ära ja lükka see oma mehe peenise otsa, Tippu pane jäätist. Laku seda niikaua kuni mees on nii erutunud, et jäätisetorbik tema peenise ümber puruneb!

8. Erootilise meeleolu saavutamiseks sööge avokaadot, see sisaldab palju „hea tuju” ja mõnuaineid.

9. Enne oraalseksi tegemist võta suhu lonks šampanjat. Siis pane mehe peenisepea endale suhu ja lase mullidel vastu seda kihiseda. Su mees ei unusta seda iial!

10. Kui oled oma mehe peal, proovi tavalise üles-alla liikumise asemel teha nii, et teed oma puusadega 8-kujulisi liigutusi. Sellega üllatad oma meest kindlasti!

11. Paljudele meestele meeldib kui naine nende selja taga seisab, ise samal ajal käega peenist stimuleerides. Selline „peitus” lisab erutust ning põnevust.

12. Mehi erutab ka see kui seksi ajal kõiki riideid seljast ei võta, jäta jalga seksikad põlvikud või seelikuke.

13. Oraalseks on mehele palju mõnusam kui sa selle ajal silitad ta tagumikku või kõhulihaseid.

14. Hoia suuseksi ajal oma mehe peenise alguse juurest kinni ning kui ta hakkab orgasmini jõudma, võta sealt veidi kõvemini kinni. See ajab mehed pööraseks.

15. Kutsu mees omale külla ning võta ta vastu seksikas hommikumantlis, mille all on erutav sekspesu. See lihtne trikk niidab mehi alati jalust.

16. Pane viinamarjad mõnekümneks minutiks külmkappi. Hiljem saate teineteist nendega mõnusalt hellitada. Külm viinamari kuuma keha vastas tundub eriliselt hea ning seda on mõnus keha vastas peopesaga veeretada ning pärast ära süüa.

17. Sama võid teha kurgiga. Koori kurk ära ja pane see külmappi. Hiljem lase mehel sellega enda sääri ja rinnanibusid erutada. Kindlasti erutub su mees selle peale üsna kiiresti.

18. Avastage teineteise keha ilma käteta. Käte asemel kasutage hoopis huuli, keelt, sina, põlvi, varbaid jne.

Head proovimist!