Erootilised mängud aitavad suhet vürtsitada

Erootilised mängud aitavad suhet vürtsitada

Erinevad seksmängud toovad suhtesse põnevust ning lõbusat vaheldust, kuid kahjuks ei paku sekspoed peale täringute ja paari lauamängu mitte midagi huvitavat. Kui oled juba sekspoodide valiku läbi käinud, või ei soovi neisse raha investeerida, siis üheks võimaluseks on mängud ise välja mõelda.

Erinevad seksmängud toovad suhtesse põnevust ning lõbusat vaheldust, kuid kahjuks ei paku sekspoed peale täringute ja paari lauamängu mitte midagi huvitavat. Kui oled juba sekspoodide valiku läbi käinud või ei soovi neisse raha investeerida, siis üheks võimaluseks on mängud ise välja mõelda.

Ise väljamõeldud mängud on suurepärased just sellepärast, et nad ei maksa midagi ning neid on võimalik vastavalt oma soovidele muuta.

Toome teieni mõned vürtsikamad ise väljamõeldud mängud.

Stripp lauamäng

Vaja läheb:
– Ükskõik milline lauamäng või kaardipakk

Kuidas mängida:
– Stripp lauamängu võib peale pokkeri mängida ka ükskõik millise lauamänguga. Peaaegu igat mängu saab ümber teha selliselt, et selle edenedes võetakse riidest lahti. Näiteks nendes mängudes, kus loetakse punkte, võtab riideid vähemaks see, kellel vähem punkte on. Monopolis võib jälle kokku leppida, et kui üks mängijatest saab 3 sama värvi poodi, siis teine võtab midagi seljast. Lihtne ja lõbus.

Peida ja otsi

Vaja läheb:
– Ese, mida peitma hakatakse
– Nimekiri seksiga seotud tegevustest, mida mõlemad naudivad
– Täring

Kuidas mängida:
Visake täringut, et teha selgeks, kumb peidab ja kumb otsib esimesena. Seejärel valib peitja salaja nimekirjast ühe tegevuse, kirjutab selle paberile ning kinnitab selle eseme külge, mida peitma hakatakse. Tegevuseks võib olla ükskõik mis – kähkukas, erootiline massaaž või oraalne. Siis peidab peitja eseme ära. Otsijal on vastavalt kokkuleppele aega kas mõni tund või mõned minutid eseme leidmiseks. Kui ese on üles leitud, täidab peitja paberil märgitud tegevuse.

Soovide kübar

Vaja läheb:
– Mütsi, kaussi või kotti
– Paberit ja pastapliiatsit

Kuidas mängida:
Mõlemad osapooled saavad 10 paberilipakat, kuhu nad kirjutavad 10 seksfantaasiat. Fantaasiaid ei tohi välja rääkida. Paberid volditakse kokku ja asetatakse mütsi või kaussi. Kas igal õhtul, kord nädalas või siis vastavalt kokkuleppele võetakse sealt üks paber, millel olev fantaasia täidetakse. Mängu võib muuta vastavalt soovile. Näiteks võib fantaasiad asendada erinevate rollimängude, asendite või kohtadega. Kõik oleneb sellest, kui fantaasiarikkad olete.

Sul on mõni lahe seksimäng teistele õpetada? Lisa see kommentaariks!