Helena lugu: ema ja kasuisa seksimine ajab mind hulluks!

Helena lugu: ema ja kasuisa seksimine ajab mind hulluks!

Mul on mure. Natuke imelik mure vist, aga räägin ikkagi ära. Olen 16-aastane neiu ja pean pidevalt kuulama (ja mõnikord ka kogemata nägema), kuidas mu ema ja kasuisa seksivad. Ma saan aru, et ka nemad on veel noored inimesed – ema on 33 ja kasuisa 30, aga ma lihtsalt ei jõua seda enam ära kuulata. Kui öö kätte jõuab ning nad arvavad, et ma olen magama jäänud, algab kõrvaltoas tõeline seksipidu. 

Mul on mure. Natuke imelik mure vist, aga räägin ikkagi ära. Olen 16-aastane neiu ja pean pidevalt kuulama (ja mõnikord ka kogemata nägema), kuidas mu ema ja kasuisa seksivad. Ma saan aru, et ka nemad on veel noored inimesed – ema on 33 ja kasuisa 30, aga ma lihtsalt ei jõua seda enam ära kuulata. Kui öö kätte jõuab ning nad arvavad, et ma olen magama jäänud, algab kõrvaltoas tõeline seksipidu. Tavaliselt kestab see umbes tund aega, mõnikord aga ka kaks või kolm korda tund aega.

Mu ema on voodis väga häälekas naine ja seda on õudne kuulata. Ema karjub seksides päris roppusid väljendeid. Ka kasuisa ei ole kõige tagasihoidlikum oma häälitsuste poolest. Lisaks kasutavad nad ka igasugu seksimänguasju, mis teinekord kuskile vannituppa vedelema on jäänud. Jääb selline tunne, et kogu nende elu keerleb ümber seksi. Mu ema lasi hiljuti endale panna niburõngad ja nagu ma aru olen saanud, siis üks asi, mida neile teha meeldib, on panna nendest rõngastest mingi nöör läbi ja siis kasuisa tirib teda sealt seksi ajal. Siis ema karjub ja kisendab, aga tundub, et see talle ikkagi väga meeldib.  

Ma ei tea, kas nad tõesti arvavad, et see ei aja mind üles, või neil on lihtsalt sellest ükskõik, aga seda peaaegu iga öö kuulda on lihtsalt ko-hu-tav. Ma käin ju koolis ja hommikul ärgates on selline tunne, nagu oleksid ise kogu öö osalenud mingil peol või seksiorgial. Olen paar korda seda ka emale öelnud ja ema on vastanud, et nad katsuvad vaiksemini toimetada, ning et ju ma saan sellest kõigest paremini aru, kui ma ise endale mehe leian. Ma olen veel süütu ja ausalt öelda pole mul hetkel küll mingit tahtmist seksima hakata – mu ajus on tunne, nagu ma teen seda vastumeelselt niigi peaaegu iga päev.

 

Üldiselt käituvad nad muul ajal täiesti normaalselt ja kui ma olen sõbrannadele rääkinud sellest, siis need, kes mu perekonda teavad, ei usu et mu vanemad võivad öösiti sellist raju asja korraldada.

 

Ükskord jäid nad siiski mulle ka vahele. Kuigi nii ema kui ka kasuisa käivad tööl, olid nad mõlemad mingil põhjusel päeval koju jäänud ja kui ma koju tulin (sest jäin koolis haigeks), leidsin oma ema alasti ja jalad harkis köögilaua peale kinnitatuna ning ta nägu oli teate küll millega koos. Kasuisa oli just pesema läinud ja ema vist siis puhkas pärast seksi veel mõne minuti. Uskuge, see on üks nilbemaid vaatepilte, milles keegi oma ema näha võiks. Ka ema ehmatas väga, kui mind kodus nägi. Kõigepealt ta karjus: “Mine ära, mine ära!” Ja siis küsis, et kui palju ma nägin või kuulsin. Rahustasin teda, et just tulin koju ning kõik on okei, kuigi tegelikult ju ei olnud midagi okei. Ma arvan, et ma vist olen oma ema tänu sellele vihkama hakanud. Ma saan aru, et ta on naine ja naistel on omad vajadused, aga üks laps ei peaks kunagi midagi sellist nägema. Ma ootan väga, et saaksin siit ära kolida.  Kahjuks pole praegu kohta ega võimalusi selleks.

 

Buduaarile Helenalt