Kas said jälle halba seksi?

12 kommentaari
Kas said jälle halba seksi?

Igaüks meist võib mingil hetkel elus halba seksi saada. Seda võib ette tulla ka suhtes olles. Halva seksiga ei pea aga siiski leppima.

Igaüks meist võib mingil hetkel elus halba seksi saada. Seda võib ette tulla ka suhtes olles. Halva seksiga ei pea aga siiski leppima.

Kas sinu seksuaalelu on väsinud ja rutiinne? Haara ohjad enda kätte. Seksiterapeut Sari Cooper andis Cosmopolitanile kümme nippi, kuidas seksuaalelu taas rajale saada.

Minutimees

Sina vajad põhjalikku seksimaratoni, kuid mees saab mõne minutiga ühele poole. Proovi talle öelda: ”Ma olen nii erutunud. Kas sa võiksid mulle veel paar asja teha?” Võid endale ka vibraatori soetada, mille kasutamist saad mehele õpetada.

Halb suuseks

Jah, ta seeb sulle küll suuseksi, kuid midagi on paigast ära. Katkesta teda hellalt ja näita sõrmedega, kust ja kuidas sulle meeldib.

Ta ei tee suuseksi

Uute asjade välja pakkumist peaks seksiterapeudi sõnul alati alustama millestki, mida su kallim hästi on teinud. Ütle talle: ”Mulle väga meeldis see, mis me viimane kord tegime. Mis sa suuseksist arvad?”

Vaid misjonäriasend

Vaid ühes asendis seksimine muutub üsna pea igavaks. Elavda voodimänge ja paku talle erootilise filmi vaatamist või mõne seksimängu mängimist. Meeleolu võib ootamatult palju vallatumaks muutuda.

Kas ta unustas sind?

Mõnikord võib tunduda, et mehe ainus eesmärk voodis on oma rahulduse saamine. See võib siiski olla tingitud sellest, et mees ei tea, mida ta tegema peaks. On aeg tutvustada talle eelmängu.

Voodis nagu jänes

Mees seksib nagu jänes ja sinu jaoks on olukord lihtsalt ebamugav. Ürita aeglustada tema rütmi asetades käsi tema rinna või puusade vastu. Võid teha ka ettepaneku, et nüüd on sinu kord peale tulla.

Liiga õrn

Mees julgeb sind vaevalt puudutada ja piirdub õrna silitamisega? Sosista ta kõrva vihjeid nagu ”sügavamale”, ”kõvemini”.

Halb suudleja

Suudle meest sedasi, nagu tahaksid, et ta sind suudleb. Võid teda innustada suudlema kas pehmemalt või kõvemini. Võid talle ka rääkida, millised suudlused sulle meeldivad.

Edasi!

Mees on nii keskendunud sinu rindadele, et unustab sind mujalt katsuda. Siinkohal on abi jälle näidetest. Haara mehe käsi ja näita talle, kust ta sind veel katsuma peaks.

Sa ei ole õiges meeleolus?

Mees soovib sinult oraalseksi, kuid sa ei ole õiges meeleolus. Paranda asi pakkudes talle miskit muud: ”Ma ei ole täna selles meeleolus, aga ehk teeksime hoopis seda?”

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid