Kogu tõde: 4 põhjust, miks mehed oma suguelundeid avalikult katsuvad

Kogu tõde: 4 põhjust, miks mehed oma suguelundeid avalikult katsuvad

Meestel on kummaline komme oma suguelundeid pidevalt katsuda ja sinna pole midagi parata, ent miks nad seda üldse teevad? Noormees nimega Scott Muska oli sel teemal nõus hea meelega avameelselt rääkima ning ta kirjutas sellest veebiportaalis womenshealthmag.com. Põhjus, miks Scott sel teemal üldse sõna võttis, on lihtne – tema naissoost toakaaslane küsis temalt otse, mis probleem tal oma suguelunditega on, et ta neid pidevalt katsuma peab…

Meestel on kummaline komme oma suguelundeid pidevalt katsuda ja sinna pole midagi parata, ent miks nad seda üldse teevad? Noormees nimega Scott Muska oli sel teemal nõus hea meelega avameelselt rääkima ning ta kirjutas sellest veebiportaalis womenshealthmag.com.

Põhjus, miks Scott sel teemal üldse sõna võttis, on lihtne – tema naissoost toakaaslane küsis temalt otse, mis probleem tal oma suguelunditega on, et ta neid pidevalt katsuma peab …

Allpool on 4 põhjust, miks Scotti sõnul mehed oma suguelundeid pidevalt katsuma peavad:

1. Sügelus

Kui kusagilt sügeleb, on see tunne kannatamatu ja vajadus sügada on täiesti normaalne. Vahel sügeleb käsi, vahel jalg ja vahel suguelundid. Mis seal siis nii imelikku on, kui me lihtsalt sügame sealt, kus sügeleb. 

2. Peenis või munandid on ebamugavas asendis

Jah, meie suguelundid võivad vahel ebamugavasse asendisse liikuda ja see juhtub tavaliselt just siis, kui me kanname laia lõikega pükse, mitte boksereid. Suvel ei kanna mehed teksade all alati aluspükse ning siis võib väga sageli ette tulla, et peenis või munandid liiguvad ise valesse asendisse ja me tunneme ennast ebamugavalt. Siis me katsume oma suguelundeid, et need õigesse paika tagasi lükata.

3. Higistamine

Seda juhtub päris tihti, näiteks kui me läheme närvi või erutume, siis võib suguelundite piirkonda higi tekkida ja kui me higistame, siis tekib vajadus ka sügada. 

4. Harjumus

Vahel sügame või katsume me oma suguelundeid puhtast harjumusest ja sinna pole midagi parata. Suguelundid on mehe kalleim isiklik vara ja selles pole midagi imelikku, kui me vahel ilma põhjuseta oma suguelundeid katsume. 

Allikas: womanshealthmag.com