Kogu tõde peenise pikkusest

\"\"Buduaari foorumis on üks populaarsemaid teemasid olnud meeste peenise pikkus. Mõned väidavad, et alla 20-sentimeetrine peenis ei paku mingit rahuldust. Teised ütlevad, et pikkus ei ole oluline- arvamusi on erinevaid ja ka erinevate  naiste ootused on erinevad. Meie lugejagallupi tulemusel eelistas 28% naistest 16-19sentimeetrilist peenist ning 23%-le meeldiks vähemalt 20cm-ne peenis. 

\"\"Buduaari foorumis on üks populaarsemaid teemasid olnud meeste peenise pikkus. Mõned väidavad, et alla 20-sentimeetrine peenis ei paku mingit rahuldust. Teised ütlevad, et pikkus ei ole oluline- arvamusi on erinevaid ja ka erinevate  naiste ootused on erinevad. Meie lugejagallupi tulemusel eelistas 28% naistest 16-19sentimeetrilist peenist ning 23%-le meeldiks vähemalt 20cm-ne peenis. Teemat pikemalt sisse juhatamata ütleme koha välja- jah, suurus on määrav. Aga mehed ei pea nüüd kohe kirurgi juurde jooksma. Suurus on oluline, kuid mitte selles kontekstis,  mis mehed arvavad.

Lisame Buduaari lugejate käest saadud infole ka suuremate uuringute tulemusi.
Inglismaal küsitleti 200 erinevas vanuses naist  ja 82% olid rahul oma partneri peenisega ning kinnitasid, et peenis peab olema just nii pikk, et see rahuldada suudaks. Vaid vähesed  naised ei olnud rahul oma partneri peenisega. Suurem osas eelistas 16cm pikkust peenist. Preservatiivitootja Lifestyle Condom`i andmetel on just nii pikk ka keskmine erekteerunud peenis.
Muidugi peab tunnistama,et kõik naised siiski ei lepi 16cm-se peenisega.  Uuringust selgus, et 9% naisi pidasid sobivaks 21-22cm pikkust peenist ja 2% naistest leppis vaid 25cm-se peenisega. Aga õnneks leidub turgu ka nendele meestele, kelle peenis on alla 16cm pikk, sest 7% naistest ütesid, et 13cm on neile sobiva peenise pikkus.
Sellest Inglismaal tehtud uuringust selgus, et suurusest olulisem on peenise hügieen.  N Naised pidasid oluliseks ka järgmist:
56% naistest kinnitasid, et peenise suurus ja kuju võiks olla proportsioonis muu kehaga; 23%  eeldas, et peenis peab olema hästi sile ja pehme nahaga; 
21%  naistest ei olnud eriti õnnelikud peenisel esiletungivate veresoonte üle;

Küsitledes mehi selgub alati tõsiasi, et enamus mehi sooviks pikemat peenist, et partnerit paremini rahuldada. Kuid tegelikult jääb siiski mulje, et enamus meestel on peenise pikkus seotud otseselt egoga, et uhkelt peale trenni pesuruumis teiste meeste eest ringi kõndida. Mees võib olla väga edukas äris, toreda iseloomuga ja treenitud kehaga,  aga kui ta mõtleb, et tema peenis ei ole piisavalt suur ja ta seda häbeneb, siis kõik muud elusaavutused jäävad tema jaoks selle kompleksi taha varju. Seetõttu, sõltumata sellest, kui suur on sinu mehe peenis, julgusta teda, anna talle enesekindlust ja kinnita, et just selline peenis on sinu jaoks ideaalne.
Miskipärast usuvad mehed, et mida suurem on peenis, seda paremat seksi suudab mees pakkuda. Nad ei mõtle sellele, et liiga suur peenis võib osades sekspoosides naisele valu teha, samuti ei saa liiga suurele peenisele nauditavat oraalseksi pakkuda.
Mehe peenise suurust ei saa väliselt hinnata jalanumbri, nina pikkuse või millegi muu kehaosa suuruse järgi- need reeglid on kõik ilus väljamõeldis. Ka tavalises olekus peenise pikkuse järgi ei saa ennustada, kui suureks see kasvab erektsiooni ajal- erinevatel meestel võib see olla erinev. Peenise suurus on väga individuaalne ja sõltub ainult ühest faktorist, mille nimeks on geneetika –  peenise pikkuse eest võivad mehed vaid oma isasid ja vanaisasid tänada.
.
KAS MUSTADEL MEESTEL ON SUUREMAD PEENISED KUI MEIE MEESTEL?

\"\"Jah, seda kinnitab statistika. Kuid see erinevus ei ole eriti suur. Mustadel meestel on Euroopa valgetest meestest küll suurem peenis, kuid see vahe on keskmiselt vaid 1-1.5 sentimeetrit. Asiaatidel on omakorda keskmine peenise pikkus meie meeste omadest 1-1.5 sentimeetrit lühem, kuid eks nad on ka lühemat kasvu. Vaatamata nendele paarisentimeetristele erinevustele on loodus asjad nii seadnud, et igal kontinendil on ka naiste suguelundid loodud selles mõõdus, et see sama rassi meestele ideaalselt sobiks. The-penis-website.com ütleb, et valgete naistega võrreldes on Aasia naisel väiksemad ja mustadel naistel suuremad tuped.
Keskmine erekteerunud peenis on valgetel meestel 15cm pikk ja ümbermõõt on keskmiselt 12.4cm. Keskmine tavalises olekus peenis on 8.4cm pikk.
42% meestest on peenis kõige jämedam otsast,  27% meestel on kõige jämedam koht kuskil keskel, 14% meestel on peenis ühelaiune nii ülevalt keskelt kui alt ja 12% meestel on peenis kõige laiem alt ( keha vastast).
Uuringutes, kus on naistelt päritud, kas olulisem on pikkus või jämedus, eelistas enamus naisi jämedust pikkusele.

 

info@buduaar.ee