Kohtumine oma endise ja tema uuega…

Sa armud ja kõik on suurepärane, hea ja maagiline – nii kaua kui see saab läbi. Asjaolud võivad olla mitmesugused, näiteks vajas ta rohkem ruumi või taipasid sina, et kõik ei ole enam nii nagu sa sooviksid, igatahes on lahkuminek ja uue üksikuma eluga kohanemine valulik. Sa oled kurb ja nutad ning sööd liitrite viisi jäätist ja muidu maiustusi. Veedad piinarikkaid unetuid öid juureldes selle üle, kas see samm oli ikka õige või oled teinud suure vea.

liisi@buduaar.ee


Sa armud ja kõik on suurepärane, hea ja maagiline – nii kaua kui see saab läbi. Asjaolud võivad olla mitmesugused, näiteks vajas ta rohkem ruumi või taipasid sina, et kõik ei ole enam nii nagu sa sooviksid, igatahes on lahkuminek ja uue üksikuma eluga kohanemine valulik. Sa oled kurb ja nutad ning sööd liitrite viisi jäätist ja muidu maiustusi. Veedad piinarikkaid unetuid öid juureldes selle üle, kas see samm oli ikka õige või oled teinud suure vea. Meeleheide tabab sind raskelt ja tundub, et sa ei suuda enam kunagi end nii hästi tunda, et kellegi teisega kohtama minna. Ja siis ühel päeval ärkad, ja just niisama lihtsalt – oledki sellest üle saanud.


Oled viimaks jälle õnnelik ja tunned end nagu kunagi varem – iseendana. Suudad leppida, et see lihtsalt pidi nii minema ja teie kooselu ei olnud määratud jätkuma. Tunned end hästi iseseisva ja tugeva naisena. Ka jäätist ostad juba palju vähemï