Kolm kõige hullemat orgasmitapjat

Kolm kõige hullemat orgasmitapjat

Kui Sul on probleeme orgasmi saamisega, on viga tõenäoliselt kõrvade vahel. USA ajakiri Cosmopolitan koostas nimekirja kolmest peamisest põhjusest, miks naisd orgasmi ei saa.

Kui Sul on probleeme orgasmi saamisega, on viga tõenäoliselt kõrvade vahel. USA ajakiri Cosmopolitan koostas nimekirja kolmest peamisest põhjusest, miks naisd orgasmi ei saa.

Pesu vajab pesemist/tube on vaja koristada/nõud on pesemata

”Naistel on kalduvus mõelda oma kohustustele ja tegemata asjadele kõige ebasobivamal hetkel,” räägib doktor ja seksiekspert Megan Fleming ajakirjas. Kui need mõtted vallutavad pea, on neid raske tahaplaanile suruda. Seetõttu soovitab Fleming peita visuaalsed vihjed kohustustest. Sülearvutil või mustapesukorvil ei ole asja magamistuppa. Mis silmist, see meelest.

Miks see küll nii kaua kestab?

Kui mõtled kogu aeg sellele, kas juba saan, aga nüüd, ehk lõpuks nüüd, võid orgasmiga heaga hüvasti jätta. Flemingi sõnul ei ole mõtet ennast olukorras jälgida, vaid elada hetkes. Kui märkad, et hakkad ennast taaskord jälgima, hinga sügavalt sisse ja välja. Inimestel on kombeks eneselegi märkamatult hinge kinni hoida, kui nad on pinges või ärevil. Mõnede uuringute kohaselt sisse- ja väljahingamine viisil, mis jäljendab hingamist orgasmi ajal, võib aidata jõuda tipuni.

Räägi ka kaaslasele, mida mõtled – aga seda sosinal. Näiteks: ”Su keha on nii seksikas”. Ootamise asemel väljendad naudingut.

Oh, Jumal, milline mu keha välja näeb

Naine peal on paljude eevatütarde lemmikasend, sest siis kontrollib naine olukorda. Kuid eriti pärast tugevat einet pole see asend just kõige andestatavam. Seetõttu hakkavad paljud pabistama oma kehakaalu, ”sangade” või muude iluvigade pärast.

Asi on siiski nii, et mees ei pane selliseid asju tähelegi. Ta keskendub pigem sellele, kui hea Sa tundud. Kui see ei pane Sind siiski muule mõtlema, vaheta asendit. Näiteks võid siiski edasi peal olla, aga toetu mehe keha peale. Siis ei ole Su oma keha nii selgelt nähtav. Ka lusika-asend on andestatav ning ühtlasi jäävad vabaks ka käed, millega saad endale naudingu kindlustada.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid