Kui naine fantaseerib naisest

Kui naine fantaseerib naisest

Hiljutise uuringu kohaselt tunnevad heteronaised üsna sageli teise naise vastu midagi enamat kui pelgalt sõprust. Lausa pooled naistest fantaseerivad samasoo esindajatest. Fantaasiaid ei ole mõtet karta – fantaseerimine on märk tervest seksuaalelust, kirjutab Rakkaudeksi.

Hiljutise uuringu kohaselt tunnevad heteronaised üsna sageli teise naise vastu midagi enamat kui pelgalt sõprust. Lausa pooled naistest fantaseerivad sama soo esindajatest. Fantaasiaid ei ole mõtet karta – fantaseerimine on märk tervest seksuaalelust, kirjutab Rakkaudeksi.

USA-s läbi viidud uuringu kohaselt on lausa pooltel naistest seksuaalseid fantaasiaid, millega on seotud teine naine. Uuringus osalenud ligi 500-st naisest oli koguni 60% kunagi seksuaalselt sissevõetud sama soo esindajatest. 45% vastanutest oli suudlenud teist naist.

Uuringus osalenud naised määratlesid endid heteroseksuaalseks. Uuring viidi läbi Boiseni ülikoolis USA-s.

Fantaseerimine on kasulik

Fantaseerimises ei ole midagi halba ja fantaasiad ei pruugi tähendada midagi. Tänapäeval ollakse arvamusel, et mida vilkam fantaasiamaailm inimesel on, seda parem on ka tema seksuaalelu.

Fantaasiaid mängivad seksuaalelus tähtsat rolli. Need äratavad ja hoiavad ülal seksiisu. Need võivad väljendada ka seksuaalset vajadust ja igatsust.

Oma fantaasiatega tasub teha tutvust ja kuulata nende sõnumit. Nii võib rohkem aru saada oma soovidest ja vajadusest, mis ei pruugi isegi seksiga seotud olla.

Uuringu läbi viinud doktori sõnul polnud naised aastate möödudes enam nii mures, kui tunnistasid, et tunnevad tõmmet teiste naiste poole.

 

Anneli Allikas-Parv