Kui ta meenutab sulle su eksi

Olukord võis olla selline, et ta jättis sind julmalt maha või ta oli su elu armastus – suhe nagu romantilisest filmist, kus sinu eest hoolitseti, sind poputati ja hellitati. Mis iganes oli, kui leiad et oled sisse võetud mehest, kes on kahtlaselt su endise armsama sarnane.

liisi@buduaar.ee


Olukord võis olla selline, et ta jättis sind julmalt maha või ta oli su elu armastus – suhe nagu romantilisest filmist, kus sinu eest hoolitseti, sind poputati ja hellitati ning sa armusid lootusetult. Mis iganes oli, kui leiad et oled sisse võetud mehest, kes on kahtlaselt su endise armsama sarnane, on vahel parim ja kõige õigem lahendus lihtsalt EI ütlemine ja loobumine.

Kas need on ta ilusad sinised silmad või tugevad näojooned? On ta pikk, tõmmu, kena just täpselt nagu su eks?

Esiteks, võta teadmiseks, et suhte loomine mehega, kes on liiga sarnane su eelmise poiss-sõbraga, on ohtlik ja tähendab vaid pahandust. Enamasti ei ole see pelgalt kokkusattumus, kui leiad, et sulle meeldib su endise teisik. Ta tõmbab sind enda poole kui suhkur sipelgaid. Eriti kui suhe lõppes väga valusalt ja jättis su ellu lahtisi otsi, on tõenäoline, et sa otsid alateadlikult mingit lõpetust sellele elu etapile. Või sa lihtsalt kordad vana mustrit. See võib sulle saatuslikuks osutuda, võid uuesti sarnaselt haiget saada. Kuid kui seda õigesti loed, on see sulle meeldetuletus, et on aeg lahti lasta või endaga vaeva näha, et seda unustada.

Teist pidi, pead olema ettevaatlik ka siis, kui su armuke ütleb, et meenutad talle tema endist naist. Siis on tõenäoline, et ta pole oma eelmisest veel üle saanudki. Muidugi, ei ole see alati nii, kuid selliseid sõnu kuuldes peaksid igatahes oma valvsust tõstma ja püüdma mitte liialt anduda.

Kokkuvõtlikult, kui soovid luua suhet mehega, kes on sarnane su endisega, küsi endalt: mis omadused sind selle uue mehe juures kõige rohkem paeluvad? Ja mida panid sa tema juures esiteks tähele? Ole ettevatlik, kuula oma tundeid kuid ürita ka mõistust arvesse võtta. Vahel on kergem ja parem lihtsalt ei öelda.