Kuidas aru saada kas naine on voodis hea?

17 kommentaari
Kuidas aru saada kas naine on voodis hea?

Kuidas eelnevalt teada saada, kas naine kellest huvitatud oled, ka voodimambos osav on? Väidetavalt nende kuue nõuande abil.

Kuidas eelnevalt teada saada, kas naine kellest huvitatud oled, ka voodimambos osav on? Väidetavalt nende kuue nõuande abil.

Järelduse, kas naine on voodis meritäht või mitte, võib teha juba enne seksi, väidab meesteajakiri Men`s Fitness. Ajakirja väitel tasub tähelepanu pöörata kuuele erinevale asjale.

Õõtsuv kõnnak

”Enesekindlus on seksikas ja naised, kes tunnevad ennast oma kehas hästi, on tõenäoliselt osavad ka voodis,” sõnas seksuoloog Jessica O’Reilly. Veel metsikumaks saab naise, kui teda tagant julgustada. Komplimendid ja kiitmine aitavad tal ennast vabalt tunda ja ergutavad ka voodimängudele kaasa.

Millised joogid talle meeldivad?

Kas ta tellib veini või viinakokteili? See küsimus on väga oluline, sest ühe uuringu kohaselt pole veinijoojad sugugi nii seiklushimulised kui viinasõbrad. Rääkimata naistest, kellele meeldib tekiila. Nimelt on nad iseseisvad, sotsiaalsed ja nende seltsis on lõbus olla.

Kuidas ta sööb?

Naine, kes oskab nautida head sööki, hindab tõenäliselt ka lihalikke rõõme.

Lemmikjäätis

Milline jäätis on kõige parem: vanilje, šokolaad, karamell, maasikas või banaan? Neuroloog Alan Hirsch selgitas uuringu käigus välja, milline seos on lemmikmaitsel ja isiksuseomadustel. Tema teadustöö kohaselt on šokolaadijäätist armastavad naised dramaatilised, võrgutavad ja väljapoole suunatud.

Kuidas ta oma keha valitseb?

Sportlased on sageli voodis head, sest sport tõstab enesekindlust. Samal ajal kui õpime hindama oma sooritust ja õpime usaldama oma keha, side oma füüsilise poolega tugevneb. Ka vastupidavus ja painduvus ei tee halba.

Kuidas ta suudleb?

Suudlemine võib anda vihjeid ka muude oraalsete oskuste kohta. Õrn suudlemine ei tähenda aga tingimata, et ka voodis ollakse sama ettevaatlikud.

”Ehk soovib ta täna olla armas ja vagur ning homme domineeriv diiva. Meie seksuaalsed rollid muutuvad kogu aeg,” tuletab O`Reilly meelde.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid