Kuidas kustunud leek taas lõkkele puhuda?

Kuidas kustunud leek taas lõkkele puhuda?

Kogu suhe on tunduvalt parem, kui ka linade vahel tegevust jätkub. Seksiterapeut Laura Berman andis nõu, kuidas kustunud leek taas lõkkele puhuda.

 

Kogu suhe on tunduvalt parem, kui ka linade vahel tegevust jätkub. Seksiterapeut Laura Berman andis nõu, kuidas kustunud leek taas lõkkele puhuda.

Peaaegu igas paarisuhtes saab lõpuks esialgne armumine otsa. Seksiterapeut Laura Berman avaldas Fox New`ile mõned nipid, kuidas närbunud seksuaalelule taas särtsu sisse saada.

Bermani sõnul kogevad mehed seksi kaudu sügavaid tundeid, kuid naised ei taha seksida, kui nad partneriga emotsionaalselt samal tasemel ei ole. Erinevad äärmused peaksid siis õppima kusagil keskpaigas kokku saama. Esiteks soovitab terapeut mõelda, millest huvipuudus võib tekkinud olla. Põhjuseks võib olla nii väsimus, stress, hormoonid kui ka kooselu probleemid.

Bermani viis nõuannet:

Jagage oma fantaasiaid. Kirjutage need paberile, pange paberid kuskile anumasse ning viige kord kuus üks fantaasia täide.

Suudelge iga päev. Leppige kokku, et üks päev nädalas on mõeldud vaid teineteise hellitamiseks ja suudlemiseks. See ei pea seksiga lõppema.

Kiitke üksteist. Kuigi tegemist võib olla täiesti igapäevase asjaga, nagu näiteks nõude pesemine, leidke aega üksteise kiitmiseks.

Olge tänulik. Tihti kasutame liiga palju aega virisemiseks, mis on suhtes valesti. Keskenduge sellele, mis on teie suhtes hästi. Kiida kaaslast koos üles ehitatud elu eest ning mõtle, kuidas talle oma tänulikkust üles näidata võiks.

Leppige kokku kohtamine. Veetke kasvõi üks õhtu nädalas vaid teineteise seltsis. Kui raha on vähe, pange lapsed õhtul varem magama, valage endile klaas veini ja imetlege õhtut rõdult või verandalt. Berman soovitab ka, et iga paar peaks vähemalt paar korda aastas ainult kahekesi kasvõi nädalalõpureisile minema.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid