Kuidas leppida olukorraga peale lahkuminekut?

Mingi hetk on teie elu just selline nagu ta on. Sina oled just selline nagu oled ja teised inimesed on sinu vastu ka just sellised nagu nad on. Nii see on, tahtku te seda või mitte.
Kui võtate endale võitleva seisukoha ning olete kriitiline oma elu suhtes, tekitate endale vaid olukorra, mis on täis hirmu, viha ja pingeid.

kadri@buduaar.ee


Teisest inimesest lahti laskmine ja olukorraga leppimine on võti eduka suhtluse jaoks.


Mingi hetk on teie elu just selline nagu ta on. Sina oled just selline nagu oled ja teised inimesed on sinu vastu ka just sellised nagu nad on. Nii see on, tahtku te seda või mitte.
Kui võtate endale võitleva seisukoha ning olete kriitiline oma elu suhtes, tekitate endale vaid olukorra, mis on täis hirmu, viha ja pingeid. Te sulgute sisemiselt. Te ei näe enam asju selgelt. Siis hakkate käituma viisil, mis hävitab armastuse ja hoolivuse.

Sellest olukorrast välja rabelemiseks on teil vaja hakata tegutsema, mitte olla enda suhtes kriitiline ja välismaailma suhtes vaenulik. Kui lõpetate vaenuliku suhtumise maailmasse, taastate oma võime näha asju selgelt. Saate tagasi oma selge mõistuse ja võime analüüsida asju õigest aspektist.
Olukorraga leppimine on kõige olulisem samm vaenuliku seisukoha maha matmisel ja selge mõistuse taastamisel.
Sel momendil kui otsustate olukorraga leppida, näib kõik muutuvat! Viha ja põlgus on kadunud ning te avastate endas loovama poole. Te näete lahendusi selgemalt kui enne oma maailmavihkavas olekus.

Olukorraga leppida on kindlasti raske, aga mis teil muud üle jääb, elu on ju lühike ning peab edasi minema. ärge raisake enda tervist ja aega. Kuskil pole öeldud, et armuda võib vaid ühe korra elu jooksul. Mida kiiremini lepite olukorraga, seda kiiremini muutute taas iseendaks ja saate täisväärtusliku elu tagasi.