Kuidas parandada feng shui abil oma armuelu?

Feng shui on kunst, mille abil luuakse harmooniline elukeskkond. Kõige olulisem on luua positiivse energia vool läbi sinu elamise. Positiivne energia voolaku läbi tubade nagu kerge tuuleõhk. Siin on sulle 10 head nõuannet, kuidas feng shui abil oma armuellu harmooniat tuua.

Feng shui on kunst, mille abil luuakse harmooniline elukeskkond. Kõige olulisem on luua positiivse energia vool läbi sinu elamise. Positiivne energia voolaku läbi tubade nagu kerge tuuleõhk. Siin on sulle 10 head nõuannet, kuidas feng shui abil oma armuellu harmooniat tuua.

1. Tee magamistuba korda

Kui su magamistuba on räpane ja asju täis topitud, ei saa energia seal vabalt voolata. Kääri varrukad üles ja asu koristama! Uue värske energia tervitamiseks plaksuta mööda tuba käsi või helista kellakest.

2. Tee armastusele ruumi

Kui tahad oma partneriga suhteid parandada või uuele partnerile oma elus ja elamises ruumi teha, siis veendu, et tema jaoks su elamises piisavalt ruumi on.  Magamistoas võiks sinu partnerile olla vähemalt 25% vaba ruumi, kuhu oma asju panna.

3. Ära tee magamistoas trenni

Kui teed magamistoas trenni või hoiad seal oma spordivarustust, tood tuppa ka raske ja väsitava energia. Sa ju ei taha, et su suhe oleks nagu väsitav trenn? Seega vii oma trenni ja spordi asjad mujale ning ära magamistoas trenni tee.

4. Eemalda vanade suhete energia

Eemalda oma kodust kõik, mis meenutab sulle su vanu suhteid ja partnereid. Selleks võib olla su vana peigmehe T-särk, temalt saadud kiri või postkaart, teist ühiselt tehtud pildid, temalt saadud kingitus, ühiselt soetatud esemed jms.

5. Eemalda ebasobivad kujundid

Kujundid, millega sa end ümbritsed, võivad mõjutada suuresti sinu armuelu. Kõik kujundid, pildid ja kujud, mis kujutavad üksikut inimest, raevu, rasket tööd või üksildust pole sinu armuelule head. Foto sinu isast sõjaväes võib olla küll kallis mälestus isast, aga selle koht pole magamistoas.

6. Ava armastusele uks

Sinu välisuks ja magamistoa uks peavad sujuvalt kinni ja lahti käima. Kriiksuvad ja raskesti avanevad uksed blokeerivad romantilist energiat.

7. Loo positiivse energia rada

Kõnni rahulikult välisuksest magamistuppa, kujutades ette, et oled positiivse energia vool. Kõik, mis sinu teekonda takistab, paiguta ümber. Loo positiivsele energiale rada, kust mööda see saab sinu magamistuppa voolata. Vaheta katkised lambipirnid ning pimedatesse nurkadesse pane valgusallikad. Selleks sobivad hästi küünlad.

8. Paiguta oma voodi ümber

Kui voodi üks serv on vastu seina, võib seinapool magav pool end suhtes rõhutuna tunda. Kui võimalik, paiguta voodi keset tuba nii, et kumbki inimene ei peaks rõhutult vastu seina magama. Ideaalne koht voodile on ukse vastas oleva seina juures. Kui sa ei näe voodist magamistoa ust, siis riputa peegel nõnda, et näed sealt ukse peegeldust.

9. Too romantiline energia magamistuppa

Romantilised kujundid võiksid sinu magamistoas paikneda kindlasti vähemalt kahes kohas – voodi jalutsi vastas olevas seinas ning teiseks sellises kohas, mida sa ruumi sisenedes kõige esimesena märkad.

Millist kujundit valida? Ilus romantiline kunstiteos on alati hea variant. Samuti võid panna tuppa siidised õrnad lilleõied, küünlad või armsad dekoratiivpadjad. Aseta kujundid paarikaupa.

10. Näita oma tahet

Tee kollaaž piltidest, mis sinu jaoks ideaalset suhet sümboliseerivad. Paiguta see kuskile, kus sa seda iga päev näed. Kui oled suhtes, kutsu partner endaga seda kollaaži koos tegema. See näitab teie ühist tahet ideaalse suhte poole püüelda. 
Positiivset energiat sinu magamistuppa!

 

Buduaar.ee