Lissu lugu: seksisin võõra mehega, sest pidasin teda oma meheks

Jaaniööl juhtus elunõme asi. Nagu filmis. Ma ei tea, kuidas ma sellest välja tulen, väga kahetsen seda kõike. 

Jaaniööl juhtus elu nõme asi. Nagu filmis. Ma ei tea, kuidas ma sellest välja tulen, väga kahetsen seda kõike. 

Sõitsime minu mehe ja tema sõpradega linnast välja jaanitulele. Mehed rentisid sauna- ja puhkekompleksi. Panime kõik pidu, käisime saunas ja tegime muusikat lõkke ääres. Ühel hetkel väsisin ära ja tahtsin magama minna. Kuna mees oli ka juba mõnda aega silmapiirilt kadunud, siis ei viitsinud üksi väljas jämmida. Läksin meie mökkisse ja õnneks mees juba magas seal. Keerasin end talle kaissu ja hakkasin magama jääma, kui järsku vaatasin, et mehel läks kõvaks. Ise olin ka natuke vindine ja tegime seda asja.  Loomulikult olin ka natuke purjus. Ja seetõttu ei pannud ma ka detaile tähele. Üldiselt oli enam-vähem minu mehe mõõtu mees. Mökkis oli valgustus katki, seetõttu ei olnud ka kõige parema tahtmise juures võimalik nägu kontrollida. Ja kui suur on tõenäosus, et sa lähed oma voodisse magama ja seal ootab sind ees võõras mees? Pigem vist on väga väike tõenäosus. Ometigi mind mitte keegi ei usu, et see juhtus kogemata.

Midagi erilist see seks ei olnud, tegime seda ühes asendis nii umbes 10 minutit  ja siis käis uks lahti ning sisse astus ei keegi muu kui minu kallis. Ja siis ma sain aru, et see, kellega ma seksin, ei olegi tema.  Ma seksisin tema mingi tuttavaga meie mökkis. Õnneks olid meil riided mõlemal seljas ja kui mees sisse astus, siis tõmbasin automaatselt püksid teki all jalga, st mees otseselt suguühet pealt õnneks ei näinud. Ma ei hakanud ka midagi varjama ega mehele valetama, sest see oli eksitus mitte petmine. See kutt ei saanud ka midagi aru. Ta oli kogemata valesse mökkisse astunud, sest oli  purjus ja oli meie voodisse magama läinud. Ta oli mingi suvaline kutt, ehitaja Soomest, kes oli pühadeks koju tulnud, ma ei teadnud isegi ta nime. Ta oli kellegi sõbra sõber. Võite ise ette kujutada, kui ehmunud ma olin, oskasin ainult nutta. Mu mees andis sellele kutile kohe molli. Kutt ei saanud midagi aru ja ka mina asusin esimeses ehmatuses kutti kaitsma, sest ta polnud ju süüdi. Ma ise ronisin tema kaissu ja olin nõus vahekorda astuma, sest pidasin seda oma meheks. Ausõna! Nagu arvata võite, siis mees mind loomulikult ei usu. Kuna kõik kuulsid seda kisa, mis koha peal toimus, siis loomulikult lendasid ka teised kohale vaatama, mis toimub. Nii et see olukord on sedavõrd piinlikum, et ka teised said teada, et ma seksisin mingi suvalise mehega. Eks seetõttu on ka mu mehel raske andestada, et nii paljud said teada. 

Tahan kindlasti suguhaiguste testi ka teha, sest me seksisime ilma kondoomita, kuna ma olin kindel, et see on minu mees. 

Ma olen nii õnnetu.  Kuidas ma saaksin oma mehele tõestada, et see oli tõesti väga rumal eksitus ja juhuste kokkulangemine?

 

Buduaarile Lissult

 

PS! Saada meile lugu oma elust aadressile [email protected] Iga avaldatud loo eest maksame honorari €10.