Märgid selle kohta, et sind jäetakse varsti maha

Tahad teada, kas sind jäetakse varsti maha? On olemas üldlevinud märgid selle kohta, et sinu mehel pole sinuga enam pikki plaane ning sinu tulevik temaga on üsna tume. Pane järgnevad märgid kõrva taha ning kui enamus neist esineb sinu mehe puhul, siis võta midagi ette.

kadri@buduaar.ee


Tahad teada, kas sind jäetakse varsti maha? On olemas üldlevinud märgid selle kohta, et sinu mehel pole sinuga enam pikki plaane ning sinu tulevik temaga on üsna tume. Pane järgnevad märgid kõrva taha ning kui enamus neist esineb sinu mehe puhul, siis võta midagi ette. Näiteks jäta tema enne maha ja säästa end piinlikust olukorrast.

1. Ta riietub paremini!
Suhteekspertide sõnul hakkab mees, kes suhtest väljuda tahab, end paremini riidesse panema ja end kallite lõhnadega lõhnastama. Kas su mees kandis enne kolletunud maikat ja leppis odava odekolonniga ning nüüd on äkki tema garderoobis Armani lõhnad ja moodsad triiksärgid? Arvata on, et ta soovib kellelegi muule muljet avaldada.  
2. Kummalised telefonikõned.
Kas sinu mees üritab talle sisse tulevaid telefonikõnesid kibekiirelt lõpetada ja ei soovi eriti pikalt vestelda?  Arvata on, et sinu mehele helistab keegi võõras naine, kellega ta sinu kuuldes eriti pikka juttu ei taha teha.

3. Ta pole enam seksist huvitatud?
Kaks peamist põhjust seksist keeldumiseks meeste puhul on 1) Ta saab seda mujalt 2) Ta ei taha mitte mingit moodi oma tundeid või kiindumust sinu vastu näidata, ühesõnaga- ta saab seda mujalt!

4. Ta väldib tulevikust rääkimist.
Kui sinu mees käitub tulevikust rääkides nagu katku hirmus elav, siis on asi selge. Ta ei soovi sinuga ühist tulevikku.

5. Kui ta ütleb â