Mehed ei pane mind tähele!

Mehed ei pane mind tähele!

Mida teha, kui mehed sind kuidagi tähele ei pane? Sa oled proovinud riietuda kõige kirevamatesse rõivastesse, oled teinud ise esimese sammu, ühesõnaga oled andnud endast kõik. äkki oled siiski kasutanud vale lähenemist? Kõik peab olema täpselt õige, sul peavad seljas olema sobivat värvi riided, lõhn peab olema mitte liiga ülepakutud. Isegi see, kuidas sa oma varbaid hoiad mängib rolli. Siin on sulle 5 punkti, mida peaksid järgmina, et mehed sult silmi ära ei saaks!

Mida teha, kui mehed sind kuidagi tähele ei pane? Sa oled proovinud riietuda kõige kirevamatesse rõivastesse, oled teinud ise esimese sammu, ühesõnaga oled andnud endast kõik. äkki oled siiski kasutanud vale lähenemist. Kõik peab olema õige, sul peavad seljas olema sobivat värvi riided, lõhn peab olema mitte liiga ülepakutud ja ka mitte liiga lame. Isegi see, kuidas sa oma varbaid hoiad mängib rolli. Siin on sulle 5 punkti, mida peaksid järgmina, et mehed sult silmi ära ei saaks!

1. OLE TÄHELEPANU KESKPUNKTIS

Tahad olla see, keda märgatakse alati esimesena? Siis seisa ruumi keskel. Kui seisad keset ruumi, siis märkavad mehed sind 80% tõenäosusega paremini. ära seisa keset ruumi nagu telemast, vaid liigu mõnusalt ringi. Liigu vabalt ja sundimatult, mitte ära hakka vaiba mustrit mööda radu tegema.
Kui oled pubis või ööklubis, on parim koht seismiseks aga nurgas. Kui istud baarileti ääres, vaadatakse sind kui kergemeelset, kes kiiret seksi otsib. Baarides ja ööklubides on kõige põnevamad kohad just nurgad. Seal toimub põhiline action.

2. MIS VÄRVI RIIDEID KANDA?

Mis värvi peaks kandma, et vastassugupoole tähelepanu köita?
Värvispetsialistide sõnul peaksid naised tähelepanu köitmiseks kandma roosakaid toone. Roosakad toonid sobivad kõigi nahatüüpidega. Kui oled heledanahalisem, kanna veidi tumedamat roosat. Kui sul on tume nahk, pane selga midagi heledama roosa toonis. Roosa annab naisele tervisliku ja elujõust pakatava jume ja olemuse. Loomulikult ära pane end üleni roosasse, siis näed välja nagu suur beebi. Kombineeri riideid.

Kui tahad vältida selliseid mehi, kes ei talu tugevaid ja ägeda iseloomuga nais, siis pane selga midagi sügavalt punast. Mehed, kes ei talu tugeva iseloomuga naisi hoiavad sust siis kindlasti eemale. Punane tõmbab ligi mehi, kes on huvitatud kas pöörasest seksist või sellest, et suhtes domineerib võimukas naine.

Kõige enam peaksid vältima rohekas kollast tooni. Rohelise ja kollase ebamäärane segu ajab eemale nii mehed kui ka naised…
Tahad teada, mis värvi kannavad ideaalmehed? Nad kannavad sinist värvi. Sinine värv näitab stabiilsust, truudust, järjepidevust. Sinist värvi armastavad mehed on tavaliselt ideaalsed pikaajalisteks suheteks.

3. KEHAKEEL

Pead tegema ennast lähenetavaks. ära võta liiga palju ruumi. Kui oled enda alla hõivanud pool peosaali, ei soovi sulle läheneda keegi. Liiga palju ruumi võtvad naised tunduvad meestele alati liiga võimukad ja mehed pigem kardavad neid. Pead jätma mulje, et sul on ruumi ka kellegi teise jaoks.
ära seisa jalad liialt harkis. Jalgade vahe olgu kuskil 30 cm. Suuna oma varbad veidi sissepoole, aga ära üle pinguta, sest vastasel juhul jätad endast pingviiniliku vanuri mulje.

Kui meesterahvaga vestled, nooguta ja näita, et saad aru mis ta räägib. ära sega vahele ja ära räägi endast liiga palju. Lase tal vestluses domineerida. Nätsu närimine on ebaviisakas ja selle võiksid ära visata. Nätsu närimine viitab depressioonile. Kes see ikka tahab depressiivse naisterahvaga vestelda. Peaksid jätma endast mulje kui meeldivast ja viisakast naisterahvast, kes eluga rahul on ning musti muremõtteid ei hau.

4. NAERATUSE JÕUD

Mitmed eksperdid nõustuvad, et naeratus on peamine meeste ligitõmbaja. Naerata mõnusalt ja kavalalt. ära hakka katsetama hollivuudilikku laia naeratust, see peletab mehed pigem eemale. Kasuta oma loomulikku naeratust.

5. LÕHN

Mehed eelistavad kaneeli ja vanilje lõhnu. Nad seostavad kaneeli ja vaniljet armumisega. Kui kutsud endale meesterahva külla, küpseta enne tema tulekut ahjus kaneelirulle. Tundub naljakas? Aga proovi järele! Mitmete küsitluste põhjal on selgunud, et meeste lemmikuteks on just kaneeli ja vanilje segused lõhnad, mis on koduselt magusad ja vallatud.

Buduaari arhiiv