Midagi seksikiisudele: need toidud tõstavad libiidot

Midagi seksikiisudele: need toidud tõstavad libiidot

Ilta Sanomat koostas nimekirja toiduainetest, mis tõstavad seksiisu.

Ilta Sanomat koostas nimekirja toiduainetest, mis tõstavad seksiisu.

Kui soovid hellust

Avokaado on seksika kujuga puuvili. Asteegid kutsusidki avokaadopuud munandipuuks. Avokaados on palju head rasva, mis on kasulik südamele, vereringele ja genitaalidele. Avokaado tundub ka suus pehmena ja loob ettekujutuse mõnusast hellusest.

Kui tahad mängida

Mandlites on tsinki ja seleeni, mis suurendavad seksuaaliha ja kõditavad sind just õigest kohast. 

Kui soovid romantikat

Maasikate toime põhineb peamiselt nende punases värvis. On tõestatud, et punane värv tõstab libiidot. Maasikates on ka foolhapet, mis tõstab tuju.

California ülikooli uuringust selgus, et maasikad mõjutavad sperma kvaliteeti. Kui soovid tekitada romantilist atmosfääri, kasta maasikad šokolaadi sisse. Ühe uuringu kohaselt saavad igapäevaselt šokolaadi söövad naised kergemini orgasmi. Mida tumedam šokolaad, seda seksikam.

Kui tahad stiilselt võrgutada

Vähid suurendavad elujõudu ja seksuaalset iha. Need muudavad sind lõdvestunuks ja heatujuliseks. Saladus peitub seleenisisalduses, mis muudab tuju rõõmsaks.

Kui soovid head argipäevaseksi

Rasvasel suitsukalal on seksikas mõju, mis võib olla tingitud rikkalikust omega-3 sisaldusest. Rasvane kala teeb kõhu täis ning muudab sind rahulolevaks ja rahulikuks.

Kui tahad eksootikat

Kõik troopilised tsitrusviljad sisaldavad antioksüdante, foolhapet ja C-vitamiini, mis on eriti olulised mehe potentsile. Puuviljade kuju ja värvid loovad õige atmosfääri ja tuju.

Kui soovid karmi seksi

Rukola on tume, sisaldab väga palju antioksüdante ja puhastab organismi. Selle maitse on tugev, potentsi tõstev. Mida puhtam toit, seda parem ja kauakestvam seks!

 

Anneli Allikas-Parv